reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Jak najlepiej zabezpieczać sie karmiąc piersią???

Ja.Artemida

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2011
Postów
16
Ja już 9 mcy karmię piersią. Dotychczas stosowałam metodę objawową (pozwoliłam sobie na to ponieważ nie pogniewałabym się o drugie dziecko) od kilku dni też zaczęłam mierzyć temperaturę. Moja mama całe życie stosuje te metodę (objawowo-termiczną) nawet podczas menopauzy. Nie zdarzyła jej się nigdy wpadka i w dodatku bardzo dokładnie nas sobie zaplanowała (płeć i miesiąc). Zastanawiam się czy komputer bierze pod uwagę coś jeszcze oprócz temperatury. Bo skok występuje w owulację +/- 2dni. A jak już wspomniano zawsze możliwa jest choroba itp. Dlatego moim zdaniem istotne jest jeszcze kontrolowanie śluzu. Jak jest sucho to nie ma co liczyć na ciążę. Plemniki też potrzebują odpowiednich warunków do przetrwania. Niejednokrotnie mój organizm szykował się do owulacji ale były to tylko podchody. Tylko że o tym że to tylko podchody wiedziałam po fakcie jak skończyły się objawy płodności.
Faktem jest że ta metoda wymaga dużej samodyscypliny i chyba lepiej nie uczyć się jej dopiero jak jest potrzebna. Ja mam doświadczenie z przed ciąży. Dlatego trzeba wybrać metodę najlepszą dla siebie.
 
reklama
Do góry