reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak najmniejszy wózek po złożeniu

Oliwka88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2019
Postów
21
Drogie mamy, mam bardzo mały samochód, nie stać nas na zakup nowego, dlatego próbuję z drugiej strony, szukam wózka, który po złożeniu zajmuje jak najmniej miejsca... i nie chciałabym wydac wiecej niż 3 tys na taki wózek.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Czyli potrzebujesz takiego wózka, który po wypięciu gondoli składa się cały. Ja mam aero tutis, po złożeniu zajmuje malutko miejsca 75/32cm. A jak mam mnóstwo gratów to odkręcam jeszcze koła. No i wózek nie kosztuje więcej niż 3 tys
 
ja mam vivę life, jest trochę większa po złożeniu niż tutis ale i tak można uznać za jednen z mniejszych wózków po złożeniu. Też niestety mamy mały samochód i musimy sobie jakoś radzić
 
ja miałam xlandera x-city, właśnie go odsprzedałam, teraz korzystamy tylko ze spacerówki x-fly, też się fajnie składa, można ją złożyć i nosić na ramieniu jak torbę
 
Babyzen yoyo+ to bardzo malutki wózek, mieści się nawet w koszykach na bagaż podręczny na lotnisku. Jest tak leciutki i malutki że można go prowadzić jedna ręka. Mi osobiście podoba się bugaboo bee5, fajnie się prowadzi i jest bardzo mały po złożeniu. Tylko to sa bardziej wózki miejskie...
 
reklama
Drogie mamy, mam bardzo mały samochód, nie stać nas na zakup nowego, dlatego próbuję z drugiej strony, szukam wózka, który po złożeniu zajmuje jak najmniej miejsca... i nie chciałabym wydac wiecej niż 3 tys na taki wózek.
aero tutis się fajnie składa, mozna odkręcic koła, ostatnio jak wracaliśmy od tesciów ze świat z pełnym bagaznikiem uświadomilismy sobie, że naprawdę zajmuje malutko miejsca :)
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry