reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak napisać uzasadnienie do pozwu o podwyższenie alimentów

geroland

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2010
Postów
147
jestem samotną matka ojciec mojego dziecka ma nowa rodzine zarzadzono mi w maju 2009 roku 300 zl miesiecznie na córke od tego czasu zmieniły się jej potrzeby
uczęszcza do żłobka
koszty utrzymania wzrosły
ja nie pracuje poszukuje pracy jestem zarejestrowana w urzedzie pracy jako bezrobotna oprocztego dostaje jedynie 68 zł rodzinnego na dziecko to sa jedyne moja środki finansowe
po za tym probowałam kontaktowac sie z ojcem mojego dziecka i pytalam się czy będzie płacił wiecej nadziecko to dostałam odpowiedż cytuje żebym spadała
czy mogła bym prosić Panią o pomoc
 
reklama
Należy przedstawić koszty utrzymania dziecka (podać łączną kwotę, można załaczyć szczegółową kalkulację). Niemniej, jesli dziecko uczęszcza do państwowego żłobka i nie jest przewlekle chore trudno będzie wykazać, że koszty utrzymania dziecka to więcej niż 600 zł na miesiąc.
Oczywiście w bardzo uzasadnbionych przypadkach może Pani wnioskować, by ojciec pokrywał ponad 50% kosztów.
 
Do góry