reklama

jak naprawić buty??

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez janowka, 17 Sierpień 2018.

1. janowka

janowka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny jak naprawić sportowe buty, znacie jakiś dobry klej do butów? Bbyłam w castoramie kupiłam klej do butów za parę złotych ale za nic nie chce ię trzymać, może coś robię nie tak, szkoda mi butw wyrzucać :(

2. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Ja oddaje tylko do szewca

3. reklama
  4. kasia1234567890

kasia1234567890

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zawsze staram się chociaż spróbować sama naprawić buty - szkoda mi wyrzucać, a szewc to ekstra koszty. Na pewno najważniejsze jest to, aby dobrze oczyścić powierzchnię, którą kleisz - bez tego żaden klej nie złapie.

5. oetadam

oetadam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Drogie Panie, dobrym wyborem na domowe naprawy butów z pewnością będzie nowy na rynku klej TADAM® Jest on elastyczny, adzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

6. janowka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o to chyba spróbuję sama naprawić, co mi szkodzi. Czym najlepiej oczyścić powierzchnię przed klejeniem? Czy muszę kupować jakieś specjalistyczne środki?

7. oetadam

oetadam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Janowka, najlepiej oczyścić powierzchnię przed klejeniem środkiem na bazie alkoholu. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl

8. Loisa

Loisa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A czy taki klej nadaje się do każdego buta? Sandałki też mogę skleić? Jak długo trwa takie klejenie?

9. agatyna

agatyna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Trzeba dobrze oczyścić powierzchnie i ją wysuszyć. Inaczej nawet najlepszy klej nie będzie trzymać. Do sportowych butów kupiłam ostatnio tadam, bardzo szybko schnie i jest elastyczny. Mąż sobie sklejał buty do biegania i się marwtił, że nie będą już takie sprężyste, ale jest ok, nie widać zadnej róznicy.

10. reklama
  11. oetadam

oetadam

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    TADAM® to klej głównie do butów sportowych, którym można naprawić buty już w 60 sekund. Można jednak kleić nim inne rodzaje butów oraz materiały najczęściej używane w produkcji butów, takie jak skóra, tkaniny i niektóre tworzywa sztuczne. Aby naprawa była trwała należy pamiętać o poniższych rzeczach:

1. Łączone części powinny być czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.
    2. Klej TADAM® należy nałożyć tylko na jednej z klejonych powierzchni. Nałożenie kleju na obie oznaczałoby, że będzie go za dużo, co nie sprzyja dobremu klejeniu ani precyzyjnemu wykończeniu łączenia.
    3. Produkt jest wysoce wydajny. Należy uważać, aby nie nałożyć nadmiernej ilości, ponieważ wydłuża to znacznie czas schnięcia.
    4. Po nałożeniu kleju od razu złączyć obie części i przycisnąć je mocno na 60 sekund.
    5. Wskazane jest przytrzymanie klejonych części dociśniętych do siebie dodatkowo przez 5 minut, bez ruszania butem.
    6. Pomimo że, powierzchnie sklejone produktem TADAM® łączą się od razu, to zalecamy poczekać przynajmniej 3 godziny na osiągnięcie ostatecznej wytrzymałości.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
    tadam.com.pl

12. janowka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Buty sklejone, przetarłam alkoholem, przytrzymałam i jest ok. Po paru godzinach już klejenie było na tyle mocne że mogłam buty założyć i w nich chodzić. Tylko się teraz zastanawiam jak resztę kleju przechować żeby się nie zmarnował.

Poleć forum