reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak nauczyć trzylatka samodzielnego jedzenia

dotmar3

szczęśliwa Dotinka
Dołączył(a)
3 Styczeń 2009
Postów
685
Miasto
Dolny Śląsk
Kinga:Dr stwierdził,że Niki przez rok ładnie przybrał na wadze i że nie wygląda na wychudzonego więc nie ma potrzeby by pił te mleko.Za miast mieszanki mleko zastępczej mam podawać mięso i warzywa strączkowe.Dzięki Bogu mały to lubi.Gorzej było z Sarą,ona mięso owszem zjadła ale niewielki ilości a fasolki i groszku nie ruszyła-a też dr przestał wypisywać na zniżkę mleko dla niej.Dobrze ,ze Nikodem już pił bebilon pepti 2 to brałam od niego dla niej:-).
Niki zjada ekspresowo,mówiąc w między czasie,że zje to i jeszcze będzie chciał.A Sara:-D,w połowie jedzenia okazuje się ,że jest tak zmęczona i nie da rady zjeść więcej:rofl2:
 
reklama
Do góry