reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Jak oceniasz swoje umiejętności wychowawcze??

ewela23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2008
Postów
57
Piszę włąśnie pracę magisterską i jestem na etapie zbierania danych badawczych.

Proszę Was - Rodzice dzieci w wieku 1 roku - 6 lat o wypełnienie tego kwestionariusza.

Zajmie Wam ona tylko 5minut, a dla mnie to niezmiernie ważny element pracy, żadną miarą nie dający się zmierzyć czy ocenić.

Bez waszej pomocy - Drodzy rodzice! nie jestem w stanie osiagnąć tego zacnego tytułu Magistra.


Wypełnijcie ankietę w wordzie zmienijąc tło wybranej odpowiedzi na inny kolor, skończoną odeslijcie na ten adres meilowy: kwestionariusz.er@gmail.com.

Ważny jest dla mnie czas i ilość wypełnionych kwestionariuszy

Proszę o Was o przesłanie czytej ankiety swoim znajomym (- zachęćcie do wypełnienia partnerów!) jak i szybkie odesłanie Swojej -już wypełnionej. :)

Bardzo na Was Licze!!

Pozdrawiam
Romanowska Ewelina

Zachęcam również do dyskusji po wypełnieniu kwestionariusza!!
 
reklama
Do góry