reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak oceniasz swoje umiejętności wychowawcze??

ewela23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2008
Postów
57
Rozwiązania
0
Piszę włąśnie pracę magisterską i jestem na etapie zbierania danych badawczych.

Proszę Was - Rodzice dzieci w wieku 1 roku - 6 lat o wypełnienie tego kwestionariusza.

Zajmie Wam ona tylko 5minut, a dla mnie to niezmiernie ważny element pracy, żadną miarą nie dający się zmierzyć czy ocenić.

Bez waszej pomocy - Drodzy rodzice! nie jestem w stanie osiagnąć tego zacnego tytułu Magistra.


Wypełnijcie ankietę w wordzie zmienijąc tło wybranej odpowiedzi na inny kolor, skończoną odeslijcie na ten adres meilowy: kwestionariusz.er@gmail.com.

Ważny jest dla mnie czas i ilość wypełnionych kwestionariuszy

Proszę o Was o przesłanie czytej ankiety swoim znajomym (- zachęćcie do wypełnienia partnerów!) jak i szybkie odesłanie Swojej -już wypełnionej. :)

Bardzo na Was Licze!!

Pozdrawiam
Romanowska Ewelina

Zachęcam również do dyskusji po wypełnieniu kwestionariusza!!
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry