reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak odczytać test beta hcg

saguaro

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2012
Postów
291
Miasto
Warszawa
Witajcie!
Odebrałam test beta hcg. poziom wynosi 519,4. I teraz zagwozdka! Który to tydzień?
takie mam przedziały na wyniku badania:

4 tydzień: 4,9-750
5 tydzień: 217-7138
6 tydzień: 158-31795

i bądź tu mądrą...
 
reklama
Oj gdyby było badanie które jednoznacznie określi tydzień ciąży... Niestety. Beta służy głównie do potwierdzenia ciąży i oceny jej prawidłowego rozwoju (po przyroście).
Proponuję obliczyć który to tydzień od miesiączki i porównać ;) Chyba, że znasz datę owulacji to już w ogóle (chociaż od zapłodnienia do zagnieżdżenia też nie zawsze tyle samo czasu mija) ;)
 
Miesiączkę miałam 4.04. Owulację prawdopodobnie 17.04. No to na logikę licząc od dnia miesiączki to jest to 4 tydzień.
 
Do góry