reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak oduczyć od pieluchy.

Kiedy posadziłyście swoje dziecko na nocnik?


  • Wszystkich głosujących
    279
Dzięki za rady :-) Spróbuję mu zdjąć tego pampersa i zobaczymy co będzie. Jeden tylko problem że on chodzi do przedszkola i tam bez pampersa to latać nie będzie ....:confused:
 
reklama
Moja juz pięć dni lata w samych majtkach i dalej jej nie przeszkadza że jest zlana. I co?

NO chcociaż dzisiaj raz przyleciała do mnie i pokazał mi że zrobiła siku....na dywan i dumnie zaprezentowała mi plamę na dywanie. Hmmm, myslicie że to swiatełko w tunelu?

he he może i tak :) OBY bo szkoda dywanu :)
 
Jak tam postępy w nocnikowaniu? U nas kicha bo najpierw wyjeżdżaliśmy a teraz młody jest chory i nie chcę żeby latał w mokrych majtach po domu.
 
Jak tam postępy w nocnikowaniu? U nas kicha bo najpierw wyjeżdżaliśmy a teraz młody jest chory i nie chcę żeby latał w mokrych majtach po domu.

to od razu przebieraj .
Bo chyba jak się zaniecha to potem jazda od poczatku niestety .
U nas raz lepiej raz gorzej kilka dni było cacy a dziś już dwa razy spodnie były do zmiany eehh
ale się nie poddaje
 
Dziekujemy pieluchom!a wiec milo bylo,ale z wielka radoscia rostajemy sie z pieluchami:-),jeszcze nie definitywnie,poniewaz w nocy jeszcze sie przydaja(chociaz nie zawsze),za to w dzien dajemy rade bez nich:tak:,nie chce zapeszac ale jestem dumna z corki:happy:.A tak w ogole zastanawiam sie ile tych pieluch zostalo zmienionych przez ten czas?czy ktos probowal policzyc!?pozdrawiam wszystkich walczacych z odpieluchowywaniem,zycze cierpliwosci:tak:.
 
U mnie małymi krokami, ale jest postep, poniewaz mała od wczoraj zaczęła zauważać że sie polała, a jak zrobila dwa razy kupsko to przylazła, ciągnęła się za gacie i mówiła "bee", czy jednak warto, bo coś do przodu drga.
 
U mnie małymi krokami, ale jest postep, poniewaz mała od wczoraj zaczęła zauważać że sie polała, a jak zrobila dwa razy kupsko to przylazła, ciągnęła się za gacie i mówiła "bee", czy jednak warto, bo coś do przodu drga.

Mój od dawna zauważa jak się obsika przychodzi i mówi oj oj oj ale na tym koniec
 
Stasia oduczaliśmy dwa miesiące. (kwiecień -maj. Miał wtedy 20 miesiecy). Czasem przebierałam go 4 razy w ciągu dwóch godzin. I cisnely mi sie na usta różne bluzgi. Ale ustaliliśmy, że nie ma odwrotu. Sadzalismy go na nocnik rónież wtedy gdy nie wołał, pamiętając o tym, że moja przyjaciólka swojemu pięciolatkowi musi "kazać" iść siku, bo mimo dreptania sam nie pójdzie. Pampersy zostały w nocy i podczas popołudniowej drzemki.
Oplaca sie nie poddawać.
 
A u nas wygląda to tak że pytam się czy chce siusiu on od razu leci na nocnik. Siedzi dobrych parę minut nic nie zrobi po czym wstaje i sika na podłogę na stojąco.....
 
reklama
Stasia oduczaliśmy dwa miesiące. (kwiecień -maj. Miał wtedy 20 miesiecy). Czasem przebierałam go 4 razy w ciągu dwóch godzin. I cisnely mi sie na usta różne bluzgi. Ale ustaliliśmy, że nie ma odwrotu. Sadzalismy go na nocnik rónież wtedy gdy nie wołał, pamiętając o tym, że moja przyjaciólka swojemu pięciolatkowi musi "kazać" iść siku, bo mimo dreptania sam nie pójdzie. Pampersy zostały w nocy i podczas popołudniowej drzemki.
Oplaca sie nie poddawać.

Dzieki za ten post, właśnie o to chodzi :)

I wiem, co mowisz, moja 5'latka czsami, jak ma "coś intresującego", drepta i nadal mówi, że jej sie nie chce, az w końcu leci na łeb na szyję..ale juz sie nie posika.
 
Do góry