reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak otworzyć klub malucha-mini żlobek???

anja-26

Początkująca w BB
Miasto
pomorskie
Rozwiązania
0
Bardzo prosze osoby majace wlasne kluby malucha o napisanie mi co trzeba zrobic aby taki klub powstał.Mam wyksztalcenie pedagogiczne, ale nie wiem jakie wymogi musze spełniać.Prosze napisać jakie muszą być warunki lokalowe, gdzie rejestrować taki klubik??Ile kosztuje utrzymanie i założenie klubu .W moim miasteczku nie ma takiego miejcsa opieki, wiec bedę pierwszą-tylko prosze o pomoc i wymiane doswiadczeń osob prowadzących takie kluby.

reklama
Rozwiązania
0
Witam. jestem w podobnej sytuacji. obecnie próbuję zorientować się w sytuacji jak założyć prywatny dom opieki nad małymi dziećmi taki właśnie miniżłobek. trochę szperam w różnych dokumentach i w necie, ale na razie raczej "błądzę". jeśli ktoś z internautów zmierzył się już z tymi procedurami i prowadzi taką działalność ,a jednocześnie zechce poradzić i podpowiedzieć to proszę o kontakt. mój meil: sp1_katarzynagalazka@tlen.pl.
pozdrawiam

beticzek

mama Kasi:)
Rozwiązania
0
Witajcie:):tak:
Napiszcie konkretne pytania co chcecie wiedzieć i wtedy będzie łatwiej w udzieleniu pomocy:)

Pozdrawiamy ciepło:):-)

Rozwiązania
0
Witam mam podobną sprawe i też chciałabym założyć u siebie AKADEMIE DLA MALUCHóW bo ze żłobkiem jest niestety za dużo kłopotów i problemów.Wiem tylko tyle że na taką akademie może być mieszkanie ale nie wiem jakie duże.myślę że to muszą być minimum 3 pokoje bawialnia jadalnia sypialnia a wielkość to chyba zależy od ilości dzieci.Będę bardzo wdzięczna za jakieś szczegóły.:-)

Rozwiązania
0
Witaj,
Przygotowuję się do założenia Klubu opieki na dziećmi w Bielsku - Białej.
Mam w związku z tym kilka pytań:
1.Sanepid, jak najlepiej załatwić tą kwestię zgłaszać czy nie, bo słyszałam różne opienie. Jeżeli rodzice przynosiliby słoiczki, a ja miałabym urządzenie do wyparzania butelek dałoby się go ominąć?
2.Pampersy powinni dostarczać rodzice czy ja?
3. Na czym dokładnie polega współpraca z lekarzem, pielęgniarką (są po prostu wzywani w razie potrzeby?)
4. Czy mogę też zapytać o cennik w Twoim Klubie?
Z góry dziekuję za nformacje (mój mail:aneta235@onet.eu)

Rozwiązania
0
Odświeżam wątek!
Jestem mamą 11 msc szkraba i właśnie mam problem co z nim zrobić jak ja jestem w pracy;(
Opiekowała się nim niania, ale pogorszył się jej stan zdrowia i szukam czegoś w zastepstwie.

Znalazłam mini żłobek i tam póki co Franio będzie chodził, ale myślę nad czymś swoim.

Czy komuś udało się taki mini-żłobek, klub malucha odtworzyć?
Jakieś wskazówki?
Podzielcie się informacjami, plisss ...

Na razie wiem, że podobno można obejść przepisy związane z sanepidem zakładając nie żłobek, a mini żłobek lub klub malucha.
Czy to prawda?

reklama
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Witam Anju-26:) Udało Ci się założyć klub malucha?Sama obecnie próbuję zorientować się w sytuacji jak założyć klub malucha z miniżłobkiem. Jeśli zmierzyłaś się już z tymi procedurami i prowadzisz taką działalność ,a jednocześnie zechcesz poradzić i podpowiedzieć to proszę o kontakt. mój mail: IBednarz@interia.pl

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K jak otworzyć przedszkole? Przedszkola 21
magdek87 Klub malucha Potrzebuję porady 2
ala_marek [Lublin] Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy Niemowlaki 0
U Klub Malucha PSIE POLE Wrocław 3
karola86.86 KLUB DZIECKA ELFY serdecznie zaprasza na DNI OTWARTE!!! Ogłoszenia- Białystok 0
O Żłobek, klub malucha ze zdrowym wyżywieniem Warszawa Przedszkola 0
J Grójec Klub Mam Mamy z różnych miejscowości 0
B Klub "Bąbelki"( Warszawa) - rekrutacja trwa, oferta wakacyjna! Ogłoszenia tylko tutaj 0
W Nowy Prywatny żłobek we Wrocławiu - Klub Malucha "Wyspa Odkrywców" TRWA NABÓR (Gądów) Ogłoszenia - Wrocław 0
P PlayGroup/Klub Malucha Bydgoszcz 1
soppana Klub 12 złotych- akcja charytatywna Stowarzyszenia "Dalej Razem" Możesz pomóc...zobacz 0
E Klub Świadomych Mam, spotkanie z dentystką Ogłoszenia - Łódź 0
isabellL Zlobek czy klub malucha? Opolszczyzna 7
Sehnsucht Klub Kangura zaprasza Ogłoszenia Szczecin 7
E Klub Świadomych Mam Ogłoszenia - Łódź 0
A Klub Kangura zaprasza na bezpłatne spotkanie z doulą oraz film "Narodziny jakie znamy Częstochowa 0
E Klub Mam zaprasza na spotkanie z doświadczoną Doulą Ogłoszenia - Łódź 0
K KLUB MALUCHA "MIŚ" POZNAŃ, os.Kosmonautów Ogłoszenia tylko tutaj 0
E Klub Mam spotkanie Ogłoszenia - Łódź 0
B Klub Malucha Bąbelkowo Wrocław zaprasza na dzień otwarty Ogłoszenia tylko tutaj 1
F "Fiku Miku" nowy Klub Maluszka na Żoliborzu Ogłoszenia - Warszawa 0
E Kreatywne zajęcia, opieka, imprezki i warsztaciki oraz Klub dla mam ;) Ogłoszenia - Łódź 4
madurar Klub Malucha i Punkt Przedszkolny - Żoliborz Ogłoszenia tylko tutaj 0
santinia Bezpłatny Klub Przedszkolaka przy Fundacji Naszym Dzieciom dla dzieci z Bemowa Ogłoszenia tylko tutaj 0
A Jak założyć żłobek lub klub dziecięcy Archiwum 2 - 3 latki 1
P Nowycałodobow klub malucha tygryskowa kraina na ul. Okrągłej na tyłach osiedli derby Ogłoszenia - Warszawa 0
P Klub Malucha, Klub Dziecka, Przedszkole "Biały Domek" w Bydgoszczy Ogłoszenia tylko tutaj 0
S Klub malucha na Białołęce .Czy jest zapotrzebowanie? Przedszkola 1
sylvanas Klub mam Wrocław 44
A klub maluszka warszawa skorosze :) Ogłoszenia tylko tutaj 0
Z klub malucha Piła 0
I Klub Malucha Bajkowa Kraina,Jelonki Ogłoszenia tylko tutaj 3
Kasiula1982 Klub ANTY-TEŚĆ(owa) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 108
Myszencja82 Klub malucha Mamuśkowo 3
M klub malucha Bydgoszcz Archiwum 2 - 3 latki 0
N Klub Mam - Bródno (Targówek) Warszawa 34
Cudek Klub Malucha ,, Wesołe Nutki" Dzieci urodzone we wrześniu 2006 0
Z Klub Mamy w Krakowie Kraków 100
anittka11 Klub dla Mam na Pradze Północ? Ogłoszenia - Warszawa 9
S Sezamkowa kraina - klub maluszka- warszawa białołęka Archiwum 2 - 3 latki 0
J Klub Malucha Bydgoszcz Bydgoszcz 40
Z KLUB Przedszkolaka Fundacja Dogtor Zapraszamy do naszego przedszkola Archiwum 2 - 3 latki 0
I Klub Maluszka na Targówku Roczniaki i dwulatki 0
agamal Klub mam małych alergików Mały alergik 1278
Karolki Klub Mam Zombi :) Dzieci urodzone w sierpniu 2007 261
M Dieta 10miesięcznego malucha Potrzebuję porady 10
LoveBass Pokój/kącik malucha :) Wrześniówki 2020 107
D Katar u 3 msc malucha Potrzebuję porady 3
N Ruchy malucha Grudniowe mamusie 2019 7
Monika0410 Sen malucha Potrzebuję porady 9