reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pięknie się rozwijają listopadowe Maluszki

reklama
trusia - jeszcze nie biega ale zapowiada się że nastąpi to szybko :D Już siedzi i na czworaka troszkę nieudolnie mknie do przodu :):) Strasznie sie mu to podoba i ćwiczy w kazdym możliwym momencie - najmniej mnie cieszy kiedy "gimnastykuje" się gdy kladę go spać :D A co najdziwniejsze... Nie obraca się z pleców na brzuszek ;) Co dziecko to inne, mój Dawiś postanowił tę umiejętnosć ominąć ;)
 
Mamy kolejny sukces!
Krzyś nauczył się przewracać z brzuszka na plecki. Cały czas sie turla po łóżku-tak mu się spodobało:-D
 
Wiecie co? Od jakiegoś czasu Krzysiu ma problem z kupką. Tzn robi codziennie albo co drugi dzień ale jak zaczyna stękać to muszę mu pomagać-przyginam mu nóżki do brzuszka. Taką ma minę że zawsze wiem kiedy będzie kupa
laugh.gif

I dziś, nie uwierzycie co zrobiłam...
laugh.gif
Siedzi już od dawna samodzielnie więc...posadziłam go na nocnik
laugh.gif
Pierwszy raz zrobił kupę do nocnika
laugh.gif


JESTEM Z NIEGO MEGA DUMNA!!!

Mam nadzieję że w ten sposób go odzwyczaję od pieluch...
 
reklama
Moj synek najpierw zaczął sie przewracać z brzuszka na plecy. Później odkrył, że da sie też odwrotnie to zrobić i jakoś bardziej mu sie to spodobało i teraz rzadko odwraca sie z brzuszka na plecy - tak jakby nie umiał tego zrobic :)
 
Do góry