reklama

jak poczuć się atrakcyjniej po ciąży?

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez brzózkaa, 23 Kwiecień 2015.

1. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

Hej, jakie macie sposoby na to, aby poczuć się ze sobą lepiej po ciąży? Moja siostra urodziła 4 miesiące temu i jest z każdym dniem jakby bardziej załamana sama sobą... Zakupy? Sport? Nowa fryzura? Jak wy sobie radziłyście?

2. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja czułam się paskudnie po ciąży, lepiej mi było z brzuszkiem wyglądałam rewelacyjnie w ciąży, no ale po porodzie też byłam przygnębiona wyglądem(zostało mi 8 kg po ciąży) a w trakcie ciąży przytyłam aż 23 kg :) no ale fryzjer, zakupy zmieniły moje podejście i teraz czuje się atrakcyjna:) też zależy od tego czy ma czas gdzies wyjść, czy mąż bądź chłopak zajmie sie maleństwem, żeby mogła się oderwać choć na chwile od codzienności. Pozdrawiam

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja urodziłam 3 miesiące temu i nadal czuję się tragicznie.
    Zostało 7kg, za nic nie chce spaść, we wszystkim wyglądam grubo i obleśnie i oczywiście wszędzie fałdki...
    Póki co karnet na siłownię i dieta, ale efektów brak, co dobija jeszcze bardziej...
    Fryzjer nie pomaga, na zakupy nie chodzę, bo przymierzanie czegokolwiek powoduje tylko jeszcze większą załamkę.

5. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Mi dodatkowe 8 kg absolutnie nie przeszkadza, ważyłam 49 kg to istny szkielet a teraz jest ok :D

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jeżeli ktoś był za chudy to wiadomo, że dodatkowe kilogramy nie przeszkadzają...

7. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Fryzjer, zakupy, kosmetyczka - podpisuje się pod tym co napisała Andzelika. kobiety takie są. Takie rzeczy nas cieszą, nie ma co ukrywać. Zrób coś żeby ona się poczuła piękniej ze sobą. Moja przyjaciółka też po porodzie miała taki kryzys ale już jest OK. Ale faktycznie zrobiłyśmy z dzieczynami tak, że wysłałyśmy ją kilka razy do nas w Opolu do Arkadii Spa na zabiegi upiększające, jakieś masaże, peelingi, depilacje nawet - i potem już sama się wzięła w garść i sama zaczęla dbać o siebie. Do Arkadii to chodzi do tej pory i jest stałą klinetką. Wiesz o co chodzi - musisz ją zainspirować, zarazić bakcylem, podsunąć jej coś pod nos, zaprowadzić ją gdzieś na silę nawet... potem jak poczuje efekty to sama przejmie pałeczkę.

8. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

kochający mąż który mówi komplementy, tuli i wspiera, dieta a później fitness i kobieta czuje się atrakcyjna .. :)

9. marcepanna

marcepanna Początkująca w BB

To trudne, ale wydaje mi się, że warto zadbać o siebie jeszcze w trakcie ciąży, żeby po porodzie wrócić do siebie jak najszybciej.
    Oczywiście zachowując przy tym zasady zdrowego odżywiania itd.

10. reklama
  11. Melaniaa

Melaniaa Aktywna w BB

co warto właśnie robić w trakcie ciąży, żeby potem szybko wrócić do formy??
    Macie jakieś przydatne wskazówki? Ja po ciąży ćwiczyłam i zdrowo się odzywałam, forma wróciła dość szybko...

12. Melcia9

Melcia9 Aktywna w BB

Ja w czasie ciąży ćwiczyłam - oczywiście dopiero po skonsultowaniu się z lekarzem, co do tego co mogę robić, a czego nie. Dużo spacerowałam, jeździłam na rowerku stacjonarnym, rozciągałam się i chodziłam na gimnastykę dla ciężarnych. Po porodzie już po 4 miesiącach mieściłam się w ciuchy przed i miałam figurę jak ta sprzed porodu.

Poleć forum