reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pogodziłyście ciążę ze studiami?

Tylko po urodzeniu jak już masz iść szaleć to albo nie idzie bo w nocy karmisz, albo dziecko chore, albo ma kolki albo zabkuje i zamiast szaleć masz ochotę poprostu się wyspać☺
 
reklama
Tylko po urodzeniu jak już masz iść szaleć to albo nie idzie bo w nocy karmisz, albo dziecko chore, albo ma kolki albo zabkuje i zamiast szaleć masz ochotę poprostu się wyspać☺
Noo to wiadomo :) Ale kolezanka wyzej pisala o dwulatku :) Myśle, że da się to pogodzić tymbardziej, że ja akurat takiego parcia na imprezowanie nie mam :)
 
Moje dzieci mają 6 lat i 19 miesięcy starsza budziła mi się w nocy na karmienie do 3 lat młody nadal pije☺pewnie, że się da byliśmy teraz na andrzejkach dzieciaki zostały z babcią mleko popodciagane w butelkach wróciliśmy o 4 młody zrobił sobie przerwę do 5 w spaniu jak zobaczył że mama wróciła i o 6.30 byl już na nogach☺☺ także da się, ale czasami wolisz z tego zrezygnować niż marnować nocke i dzień dochodzić do siebie☺
 
Moje dzieci mają 6 lat i 19 miesięcy starsza budziła mi się w nocy na karmienie do 3 lat młody nadal pije☺pewnie, że się da byliśmy teraz na andrzejkach dzieciaki zostały z babcią mleko popodciagane w butelkach wróciliśmy o 4 młody zrobił sobie przerwę do 5 w spaniu jak zobaczył że mama wróciła i o 6.30 byl już na nogach☺☺ także da się, ale czasami wolisz z tego zrezygnować niż marnować nocke i dzień dochodzić do siebie☺
Noo wiadomo :) Wszystko ma swoje plusy i minusy :)
 
Ale wielkim plusem jest to że moje dzieci za 5 lat będą miały lat 11 i 6 a ja dopiero 35☺ moje już będą duże, a ja jeszcze młoda☺
 
Ja jestem na 4 roku prawa i mam dwuletniego synka, ktory urodzil sie w listopadzie. Tak w zasadzie opuscilam tylko dwa zjazdy po porodzie, egzaminy zaliczylam wszystkie w pierwszym terminie i z niezla srednia. Bardzo pomogl mi moj maz. Obecnie planujemy drugie dziecko (kto wie moze jyz jestem w ciazy) :-) oczywiscie po maciezynskim wrócilam do pracy wiec wiem ze mozna i ty tez dasz rade

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja kuzynka tydzień po obronie urodziła pięknego synka. Wszystko zależy od pomocy męża i rodziny. Dla chcącego widać nic trudnego.
 
reklama
Ja nie godziłam i zrezygnowałam a drugim roku. Teraz czekam z druga ciąża aż się obronie więc jeszcze 1,5 roku [emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry