reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poinformować o ciąży?

K

Kasia2301

Gość
Hej dziewczyny! Macie jakies pomysly, jak delikatnie poinformowac partnera o ciazy? Dodam, ze mamy juz jednego szkraba, a tatus jest dosc wygodnym czlowiekiem i zbytnio nie chcial drugiego dziecka. Juz sie boje...
 
reklama
reklama
U mnie już było normalnie widać w 13 tygodniu delikatnie zaokrąglony brzuszek i nie wyglądał on jak brzuch po jedzeniu.

Sprawdziłam teraz na zdjęciach i jednak pomyliłam się o dwa tygodnie. W 15 już było widać

Ale mimo wszystko, jakbyś chciała ukryć ciążę, to z takim "delikatnie zaokrąglonym brzuszkiem" nie miałabyś problemu, a autorka ukrywa ciążę przed mężem, więc komentarz, że "nieprawdopodobne, że mąż jeszcze nic nie zauważył" mnie śmieszy :D
 
Wiem, ze to kiepska metoda, ale mam troche problemow zdrowotnych i nie moge stosowac hormonow. Wiadomo, ze sa inne, ale jakos tak wyszlo. Jutro ma urodziny.Nie wiem czy je mu zepsuc czy zrobic prezent...:p
 
Wiem, ze to kiepska metoda, ale mam troche problemow zdrowotnych i nie moge stosowac hormonow. Wiadomo, ze sa inne, ale jakos tak wyszlo. Jutro ma urodziny.Nie wiem czy je mu zepsuc czy zrobic prezent...:p
Powiedzieć mu wkoncu. W tej chwili jesteś z tym sama bo się boisz reakcji. Jesteście razem więc musi wziąć to na klatę. Poza tym powinien się liczyć z tym że wypadki się zdarzają [emoji846]
 
Ale mimo wszystko, jakbyś chciała ukryć ciążę, to z takim "delikatnie zaokrąglonym brzuszkiem" nie miałabyś problemu, a autorka ukrywa ciążę przed mężem, więc komentarz, że "nieprawdopodobne, że mąż jeszcze nic nie zauważył" mnie śmieszy :D
Wystarczyła luźniejsza bluzka i nic nie było widać. Jeżeli autorka nie miała typowo ciążowych objawów tj. np. wymioty to nie ma opcji żeby sam to zauważył
 
@Kasia2301 A mnie trochę martwi Wasz układ. To że boisz się powiedzieć. To że On będzie miał pretensje. Na pewno u Was jest wszystko ok?
Też na to zwróciłam uwagę, że to dziwne...

Autorko mąż Cię pobije jak się dowie o ciąży? Skrzyczy Cię?
Dziecko zrobiliście wspólnie, metodę antykoncepcji wybraliście wspólnie. Chyba, że go kłamałaś, że np bierzesz pigułki? Jeśli nie to nie rozumiem tej obawy. Mógł się w inny sposób zabezpieczać. Mógł myśleć przed stosunkiem o budowie domu.
Nie powiedziałaś mu o ciąży od 8 tygodni bo się boisz. Schudłaś ze stresu.
Przygnębiająco to brzmi [emoji849] moim zdaniem tak nie wygląda zdrowa relacja partnerów [emoji17]

Napisz jeśli potrzebujesz pomocy ok?
 
Też na to zwróciłam uwagę, że to dziwne...

Autorko mąż Cię pobije jak się dowie o ciąży? Skrzyczy Cię?
Dziecko zrobiliście wspólnie, metodę antykoncepcji wybraliście wspólnie. Chyba, że go kłamałaś, że np bierzesz pigułki? Jeśli nie to nie rozumiem tej obawy. Mógł się w inny sposób zabezpieczać. Mógł myśleć przed stosunkiem o budowie domu.
Nie powiedziałaś mu o ciąży od 8 tygodni bo się boisz. Schudłaś ze stresu.
Przygnębiająco to brzmi [emoji849] moim zdaniem tak nie wygląda zdrowa relacja partnerów [emoji17]

Napisz jeśli potrzebujesz pomocy ok?
Masz racje...ale musi juz mu powiedzieć w nieskończoność nie da sie ukrywac ciąży🙉 jak takie trudne relacje ma...
 
reklama
Jednak jeszcze sie wstrzymam. Po wizycie u ginekologa okazalo sie, ze jeszcze nie ma nic pewnego.Macica jest dalej obkurczona.Ktoras z Was miala ten problem w 12 tygodniu? Niby tak na poczatku obawialam sie drugiej ciazy i reakcji partnera, a teraz mi przykro, ze jednak moze nic z tego nie bedzie. Co za zycie....
 
Do góry