reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

reklama
to sie mpojemu Skarbowi poprzestawialo. W dzien 3 h snu w nocy 5 ,,bezsenne". Pręzy się, marudzi, przysypia, budzi sie i w koło to samo....Hmmmm
lilikasia juz o tym pisała..
Macie jakies sposoby na przestawienie dziecka z trybu nocnego na dzienny?
 
Aleksp ja mialam podobnie przez pierwsze dni w dzien dziecko zlotye a w nocy nie wiadomo co sie dzieje.. Wiec zaczelam dawac malej do zrozumienia ze jest dzien i kladlam ja w salonie gdzie byly rozne dzwieki i swiatlo a jak sie przebudzala to ja zagadywalam puki znowu nie zasnela.. Teraz juz od dwoch dni - odpukac moje malenstwo budzi sie tylko na jedzenie, przebietam i karmie ja przy delikatnej lampce i zasypia dalej. Pozdrawiam.
 
Aleksp - niby można dziecko zmęczyć w dzień, no ale jak zmęczyć takiego malucha? U nas dzisiaj pierwszy raz samo się wszystko odwróciło :) Mała spała ładnie w nocy, a od 10 do 14 marudziła, jadła co chwilę, przebieraliśmy ją kilka razy, kilka razy próbowaliśmy ułożyć do snu i dopiero przed chwilą ją zmogło. Zobaczymy jak będzie w nocy. Mam nadzieję, że pozytywnie się rozwinie sytuacja ;)
 
Dziekuje Dziewczynki
Po werandowaniu nawet wizyta prababci nie przeszkadzała w drzemce.
Zapodaliśmy smoczka,żeby może w nocy zadziałał. W miare szybko się nauczyła mamlać, ale jak już sie udobrucha to sama wypluwa....teraz istny anioł spi przy muzyce poważnej........a ja relaksssssssss.
Jak wstanie to zaczynamy aktywne popołudnie, wprawdzie późne ale może będzie miało pozytywny wpływ na przespana noc.
 
reklama
Tymek nie chce też się przestawić. z dzień lepiej mu się śpi przy akompaniamencie odkurzacza i miksera niż w nocy przy cichuteńkiej muzyce:baffled:. no i w ogóle nie akceptuje smoczka. zamówiłam teraz inne i mam nadzieję, że mu podpasują bo dość ciężko mi jak uwiśnie na cycusiu na 2 godziny:-(
 
Do góry