reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pomóc Naszym milusińskim czyli dolegliwości maluszków

o rany a ja tu wchodzę żeby wlasnie napisac ze Kornela dziwnie steka a tu już madziaaa pisze. Ja zauwazylam jeszcze ze jak steka to za chwile robi siku , może to jakies zapalenie pęcherza?
 
reklama
Aleksp mozliwe, w sumie ja u mojej nie zauwazyłam zeby robila siku przy tym ale wiadomo jak jest w pampersie non stop to po prostu moge nie zauwazyc tego , dzis idziemy na 12 30 do lekarza i mam nadzieje ze sie wyjasni wszystko


Kania wlasnie tez mi sie wydaje ze nie po zupkach bo je je juz jakis czas i nigdy ja nawet brzunio nie bolal, od paru dni ( w sumie tez odkad stęka) dawalam jej rano kaszke mleczno-ryzowa no i sama pilam mleko wiec moze faktycznie to uczulenie...
 
Madzia21 a Ty karmisz piersią czy na mm jest córa? Jak na mm to kupuj kaszkę ryżową (z Bobovity są same ryżowe) i rób z tym mlekiem co pije, a jak na piersi to rób na Twoim mleku tą kaszkę. Od pęcherza też może tak być, choć jakby było zapalenie to by ją bolało, i pewnie by płakała.
 
Kania jest na moim mleku ale ze czasami mam tego mleka wiecej a czasem mniej to daje jej czasami mm. wlasnie mi sie wydaje cos ze to moze byc po tej kaszce mleczno-ryzowej ... na razie jestesmy po wizycie, niby jest ok lekarka przepisala espuisan na wzdecia i cos tam ( nie pamietam nazwy) na zaparcia. Mowilam jej ze zaparc nie ma ale no coz... no i przez tydzien mam trzymac diete i nie dawac jej kaszki mleczno ryzowej ;-)
 
Madzia może jej mleko zawarte w kaszce nie podpasowało, nawet jak dajesz mm to pewnie inne niż to co w kaszkach jest.
 
Kania no daje z HIPP a to w kaszce jest NESTLE, w ogole jak dodaje jej do mm wieczorem kaszke ryżowa to z Bobovity i nigdy żadnych rewolucji nie było... już chyba jest troche lepiej i na pewno nie dam małej juz tej kaszki...
 
hej mamusie. chyba pomału trzeba się przygotować do ząbkowania....
mamusie, które już to przechodziły, prosimy o porady:)
 
Aleksp Oliwii na pierwsze ząbkowanie pomagała nakładka na paluszek + masowanie, chłodne z lodówki gryzaki wodne, dodatkowo żel na ząbkowanie. Jest ich trochę więc można próbować, fakt żel to pomoc doraźna i też za często nie można stosować w ciągu dnia. Jak były bardziej ciężkie dni, zwłaszcza noce to dostała czopka.

Madziaa i jak córcia?
 
Aleksp pomimo ze mam juz jedno starsze dziecko to musze sie przyznac ze nie mam pojecia co to zabkowanie:-D Moja Laura procz zapalneia jamy ustnej nie miala nic. A przy zapaleniu smarowalam ja fioletem z tym ze ona juz miala rok a zeba dostala jak miala 8mc
 
reklama
anka a wiec to oznacza,że może być również bezproblemowe ząbkowanie:):))to fajnie , to mam nadzieję,że u Nas tez będzie bezproblemowe...no i życze tego każdej mamusi
 
Do góry