reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poprawić sobie humor ?

Monika2099

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
29
Cześć jestem z 2 dzieci sama w domu. Mąż mi nie pomoże przy opiece, bo mieliśmy dziś gości i jest wypiwszy. Ja od rana dziś mam taki średni humor ale teraz tylko się pogarsza i ani czytanie ksiąski ni nic mi nie pomaga. Podejrzewam iż to jest przez to, że w tym miesiącu znów będę siedzieć w domu. Nie mam znajomych, bo jestem 21 letnią mamą nie pijącą alkoholu, ani nie biorących innych używek. Na męża nie mam co dziś liczyć. A dodatkowo jest ślisko więc też nigdzie nie pojadę. Dodam iż mieszam na wsi :( Macie złote rady jak sobie radzić w takich chwilach ?
 
reklama
Rozwiązanie
Z takich najprostszych sposobów, jakie przychodzą mi do głowy to domowe SPA, gotowanie (jeśli komuś sprawia ono przyjemność to fajnie relaksuje), może jakiś serial albo właśnie choćby jakieś tance, spiewanie? U mnie to działa, jak mam słabszy dzień i po jakims czasie już jest lepiej :) Wiadomo, to nie rozwiązuje problemów, ale trochę poprawia nastrój i jakoś lepiej się wtedy funkcjonuje
Może np. mini sesja spa? Wskoczyć do wanny z jakimś olejkiem lub solą. Do tego maseczka. A na koniec pomalować sobie paznokcie.
Można też poszukać jakiegoś serialu/filmu, wskoczyć pod koc z pachnącą herbatą.
Albo pobuszować w necie na wyprzedażach ;-)
 
Cześć jestem z 2 dzieci sama w domu. Mąż mi nie pomoże przy opiece, bo mieliśmy dziś gości i jest wypiwszy. Ja od rana dziś mam taki średni humor ale teraz tylko się pogarsza i ani czytanie ksiąski ni nic mi nie pomaga. Podejrzewam iż to jest przez to, że w tym miesiącu znów będę siedzieć w domu. Nie mam znajomych, bo jestem 21 letnią mamą nie pijącą alkoholu, ani nie biorących innych używek. Na męża nie mam co dziś liczyć. A dodatkowo jest ślisko więc też nigdzie nie pojadę. Dodam iż mieszam na wsi :( Macie złote rady jak sobie radzić w takich chwilach ?

Witaj w klubie. Nie jesteś sama.
Jak mam kiepski humor włączam muzykę tańczę i skacze z dziećmi, jak dzieci zasną ćwiczę sobie. Pozytywne myślenie działa cuda :)
 
Ja podobnie jak koleżanka wyżej tańczę mi pomaga na zly humor albo maluje paznokcie i mam chwile dla włosów (podrasowana maska do wlosow na 30 min). Wlaczam sobie muzyke sluchawki na uszy i sie relaksuje. Seks tez dobrze dziala na odstresowanie jak jest możliwość:)
 
Ja podobnie jak koleżanka wyżej tańczę mi pomaga na zly humor albo maluje paznokcie i mam chwile dla włosów (podrasowana maska do wlosow na 30 min). Wlaczam sobie muzyke sluchawki na uszy i sie relaksuje. Seks tez dobrze dziala na odstresowanie jak jest możliwość:)
A jaka to maska do włosów? :)
 
A jaka to maska do włosów? :)
Ja lubie maski z kallos szczegolnie cherry lub bluberry ze wzgledu na to ze sa dosc lekkie wrzucam porcje maski do kubka daje lyzeczke maki ziemniaczanej mieszam i na wlosy oczywiscie od ucha w dol zeby nie obciazac u nasady włosów, zawijam w koczek na to folia i ręcznik i 30 min relaksu. Oczywiście wszystko zalezy od tego jakie masz wlosy i jaka jest pogoda ale wlosy sa dociazone i mięsiste:)
 
Mi zawsze pomagają zakupy. Co innego może ucieszyć kobietę jak nie rajd po sklepach, galerii? A wieczór w miarę możliwości maseczka, dobry film i lampka wina ;) kurczę tak wg wczoraj oglądałam super film biograficzny "Nad życie" , może nie należy do filmów na poprawę humoru ponieważ jest bardzo wzruszający ale godny polecenia. A tak w skrócie znana siatkarka choruje na białaczkę, gdy udaje się znaleźć dawce ona zachodzi w ciążę i pragnie urodzić dziecko nie patrząc na komplikacje. Całą ciążę leży w szpitalu a gdy po porodzie udaje się wykonać przeszczep ona umiera :( Smutny ale bardzo interesujący. A co do poprawy humoru szoruj na zakupy kup sobie coś super a po zakupach gdy dzieci zasną czas tylko dla Ciebie! ;)
 
reklama
reklama
Mi zawsze pomagają zakupy. Co innego może ucieszyć kobietę jak nie rajd po sklepach, galerii? A wieczór w miarę możliwości maseczka, dobry film i lampka wina ;) kurczę tak wg wczoraj oglądałam super film biograficzny "Nad życie" , może nie należy do filmów na poprawę humoru ponieważ jest bardzo wzruszający ale godny polecenia. A tak w skrócie znana siatkarka choruje na białaczkę, gdy udaje się znaleźć dawce ona zachodzi w ciążę i pragnie urodzić dziecko nie patrząc na komplikacje. Całą ciążę leży w szpitalu a gdy po porodzie udaje się wykonać przeszczep ona umiera :( Smutny ale bardzo interesujący. A co do poprawy humoru szoruj na zakupy kup sobie coś super a po zakupach gdy dzieci zasną czas tylko dla Ciebie! ;)
Oj mieszkam na wsi, więc zakupy odpadają. Po drugie nie mam zbytnio z kim zostawić dzieci, co innego jak muszę iść do pracy ;)
 
Do góry