reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak poradzic sobie z mdłościami ? POMOCY

Ewii

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
Warto położyć sobie sucharki obok łóżka i po obudzeniu się (bez wstawania) zjeść kilka, poleżeć chwilę i wtedy dopiero wstać. Dodatkowo punktem obowiązkowym było coś miętowego (droga do pracy to był horror bo czułam wszechogarniający fetor) i całkowita rezygnacja z perfum, odświeżaczy w domu itp.
U mnie mdłości nasilały się przy gwałtownym ruchu oraz tak jak dziewczyny piszą w momencie kiedy zgłodniałam dlatego warto jeść małymi porcjami co chwilę i nie zapychać się do syta

reklama
Rozwiązania
0
Nie biore nic oprocz luteiny oraz acardu. Slyszalam ze po luteinie mdlosci moga sie nasilac. Dzis zjadlam banana przed wstaniem z lozka niestety nie pomoglo :(

A jeśli chodzi o jedzenie to glodna jestem ciagle ale na mysl ze mam cos zjesc od razu jest mi niedobrze...

Rozwiązania
0
Właśnie mąż kupił mi w aptece prevomit. Slyszalyscie moze o tych proszkach?

olcia1718

Rozwiązania
41
Kochana to to samo co Mamarin:-) Tez kwas i imbir ale.wiesz jednej pomoze drugiej nie ;)
Oby u Ciebie zdał egzamin:)

Tyna_88

Rozwiązania
0
Też miałam takie mdłości jak Ty - bez wymiotów. Próbowałam różnych sposobów podawanych na forach i mi pomagał tylko napar ze świeżego imbiru z cytryną pity rano na czczo. Wydaje mi się, że nie ma uniwersalnych sposobów, każda z nas musi znaleźć swój. Nie łam się, zawsze mogło być gorzej :) Za jakiś czas kiedy mdłości będą Ci przechodzić jeszcze możesz za nimi zatęsknić ;) Moja pierwsza ciąża też zakończyła się niepowodzeniem i w drugiej wolałam mieć mdłości, bo wtedy czułam, że wszystko jest w porządku :)

U

użytkownik 180176

Gość
Kochana sama to przechodziłam i byłam do 12 tc w takim stanie. Potem powoli lagodnialo. Trzeba to przetrwać.

Mati78

Rozwiązania
0
Ja brałam prevomit mi pomógł rano i wieczorem brałam, oczywiście były jeszcze mdłości ale już nie takie jak wcześniej.. Ogólnie to jeszcze działał mój nos bo miałam węch lepszy chyba od policyjnego psa ;) wszystkie zapachy mi przeszkadzały, nawet płyn do.płukania ubrań.. masakra była ale na szczęście tylko do 3-4 miesiaca..

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny nie chce zapeszac ale pomoglo ! rano po bananie wzielam ten proszek i zjadlam sniadanie! Co prawda jem malo ale czuje sie stokroc lepiej :) mdlosci jeszcze troszke mam ale w koncu jakos funkcjonuje

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Aśka 94 Nie wiem jak sobie poradzic ... Potrzebuję porady 11
annkow111 Jak poradzic sobie ze stratą Potrzebuję porady 3
mamaczarusia Jak poradzic sobie z brakiem cierpliwosci Roczniaki i dwulatki 3
mafifi POWRóT DO PRACY-JAK SOBIE Z TYM PORADZIc Zwierzenia 3
MADZIA JAK PORADZIC SOBIE Z POWROTEM DO PRACY!!!!!!!!!!!! Dzieci urodzone w sierpniu 2005 12
pati80 Jak poradzic sobie z nuda???????? Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 22
A co poradzic na 11-sto letniego pasierba Macochy 4
Wiodą24 Czy to początki ciąży czy sobie wymyślam ? ;) Potrzebuję porady 0
A Migreny - jak sobie radzić? Potrzebuję porady 15
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
A Pozwólmy sobie na wspomnienia i marzenia 🤗😉😛 Pytanie tygodnia 0
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
Aśka 94 Jak sobie poradzić? Ciaza po stratach Potrzebuję porady 12
D Tokofobia - jak sobie radzić? Ciąża, poród, połóg 73
Brzuszek2 Jak wasze jedynaki radziły sobie z wiadomością że zaraz nie będą jedynakami Jedynacy 13
B Niechciana ciąża - jak mam sobie poradzić ? Młodziutkie mamy 47
M Jak poprawić sobie humor ? Potrzebuję porady 10
vieblonde Kiedy ojciec dziecka nie interesuje się jego życiem. Jak sobie z tym radzicie? Pytanie tygodnia 20
N Jak radzicie sobie ze stresem? Potrzebuję porady 15
K Jak radzicie sobie z przykrymi objawami ciąży? Potrzebuję porady 4
G Chyba sobie wkrecam. Potrzebuję porady 5
aniaslu Depresja poporodowa. - Myślałam o sobie, że jestem złą matką Temat tygodnia 28
K Jak sobie radzić ze złością na dziecko? Mamuśkowo 21
R Dolegliwości po cesarce, jak sobie pomóc, pozycje do karmienia Ciąża, poród, połóg 13
D Wmawiam sobie ciąże a jestem dziewica Potrzebuję porady 15
M Dziecko wyrywa sobie włosy... Potrzebuję porady 12
Aniaanka Spanie w ciazy jak sobie radzic Potrzebuję porady 9
TakaSobieJa1987 Nie potrafię sobie poradzić :( Potrzebuję porady 24
nowamloda12 Grypa jak sobie pomoc ? Potrzebuję porady 16
Samotnaamama Samotne młode mamy jak sobie radzicie? Potrzebuję porady 2
A Słodycze - jak sobie z nimi radzić Potrzebuję porady 3
B Jak radzić sobie z bólem 35 tc Potrzebuję porady 3
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
Flammie Kiedy dziecko nie pozwala sobie umyć ząbków Pielęgnacja 1
kasia.zosia Jak poradzić sobie z rozejściem prostych mięśni brzucha po ciąży? BB położna radzi mamom 9
F Sposoby radzenia sobie ze stresem w ciąży - ANKIETA Ciąża, poród, połóg 3
Emzilka Jak sobie radzić z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciąży Dzieci urodzone we wrześniu 2017 26
Z Sposoby na radzenie sobie z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciazy Dzieci urodzone w sierpniu 2017 45
malena100 PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście Staramy się 1708
A Radzenie sobie z przeziębieniem Przedszkolaki 12
Z Co powiedzą inni, jak sobie dam radę? Młodziutkie mamy 29
M Poronienie-jak sobie poradzić? Ciąża po poronieniu 11
E 4 dzieci,jak sobie radziłyście? Dzieci rok po roku 4
julita1212 Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się. Dzieci urodzone w lipcu 2016 83
B May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami?? Dzieci rok po roku 5
J Jak radzić sobie z wybuchami złości u dzieci Relacje rodzinne 3
M Ciążowe problemy - jak sobie radzicie ? Potrzebuję porady 4
Kwiat lotosu Nie radzę sobie. Poronienie 9/10 tydz. Poronienia 83
A Zostałam sama z 4-miesięczną córeczką, jak sobie radzić? :/ Archiwum Samodzielnych rodziców 155