reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poradzic sobie z nuda????????

Margarita glowa do gory , z dzieckiem na pewno wszystko jest ok i mezus juz niedlugo wraca wkoncu to tylko 2 miesiace , nie daj sie , badz dzielna , dbaj o siebie
2 miesiace jak z bicza trzasna , nie zauwazysz jak szybko miną
musi byc dobrze
a zaproszenie na herbatke aktualne jak juz sobie polezysz ;D
 
reklama
dziewczyny dla nudzacych sie mam prpozycje .....moze troszke dziecinna ale mozna ją wziasc pod uwage jak juz nie bedziecie miec naprawde co robic ::)

ostatnio pilnowalam mojej malej siostrzyczki Julki ( b.duza roznica wieku miedzy nami , czasami czuje sie jak jej matka ) ma 5 latek , bawilysmy sie razem i ......mala zaproponowala kolorowanki , przywlekla duza ksiege malowanek przyniosla farbki , takie zwykle plakatowki i mialysmy malowania na 1 godzine
mowie wam dziewczyny jak sie zrelaksowalam , barddzo mnie to wyciszylo i uspokoilo i fajna zabawa ;D

taki moj maly pomysl , mam nadzieje , ze nie nazbyt dziecinny
 
Do góry