reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK PORADZIC SOBIE Z POWROTEM DO PRACY!!!!!!!!!!!!

Hej dziewczyny. ja tez pracuje od 4 wrzesnia i na pytania " Jak sobie radzisz?" odpowiadam- wcale! Wcale sobie nie radze. Mam zawalowisko nieprasowanych rzeczy i czekam az mama poprasuje az przyjdzie. Boli mnie gardlo od mowienia( nauczyciel). Mam mnostwo zleceń od dyrekcji....sama sie troszeczke, powolutku wygrzebuje i powiem wam, że masochistycnie mi dobrze. Nareszcie wyciagam z szafy ladniejsze ciuchy, buty na obcasie...wychodze z domu i niech sobie radza beze mnie. Synek wcale nie płacze. Jak sobie poukladam rytm zycia, będzie calkiem niexle. Popieram wszystkie pracujące i wspieram jednakowoz. Moja babcia powiadala- praca jest jak kapelusz. Możesz byc goły, byle w kapeluszu!
 
reklama
witam
pracuje dopiero 2 miesiac i tez nei radze sobie wcale. wszytsko jest na mojej głowie z racji wykonywanego zawodu męza. koncze np. o 15.00 przychodze do domku i ciagle cos do zrobienia ......zaległego oczywiscie.gotuje tylo dla majuni bo dla siebie szkoda mi czasu. nie prasuje codzinnie jak kiesys tylko raz w tyg. cała sterte. a gdzie spacer, zabawa-na wszytsko musi byc czas. brak czasem mi doby zeby to ogarnac. jedyny moment zeby cos zrobic to wtedy jak ona spi ale jak ja byle szelest od razu ja budzi:szok: :szok: :szok:
w pracy w sumie ok. ale nie moge sie jeszcze odnalesc. ciagle zawalaja mnie robota -bo tyle mnie nie było wiec..........
eeeeeeeehhhhhhhh jakos to chyba pomału sie poukłąda bo jak nie to ...:no: :no: :no: :no:
 
Do góry