reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak poradzic sobie ze stratą

annkow111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny po poronieniu powiedzcie jak poradzilyscie sobie ze strata po poroneniu? Mnie to przykre doświadczenie przytrafiło się we wrześniu ubiegłego roku i do dnia dzisiejszego siedzi we mnie smutek, żal i tęsknota. Staramy sie z mężem o kolejne dziecko ale nam nie wychodzi. Być może jest to wina mojej psychiki

reklama

Takaja123

Rozwiązania
0
Kochana ja potrzebowałam dużo czasu. Nieprzespane noce, płacz, byłam na proszkach uspokajajacych i na sen też brałam. Poronilam we wrześniu. Teraz jest już lepiej. Staram się o tym nie myśleć nie mówić. Niedawno też zaczęliśmy się starać ale wcześniej zrobiłam masę badań żeby znaleźć przyczynę i dostać ewentualne zabezpieczenie w kolejnej ciąży. Może przez to, że znalazłam przyczynę jest mi lżej. Zapraszam do wątku ciąża po poronieniu jest nas tam dużo i wspieramy się.

annkow111

Rozwiązania
0
Kochana ja potrzebowałam dużo czasu. Nieprzespane noce, płacz, byłam na proszkach uspokajajacych i na sen też brałam. Poronilam we wrześniu. Teraz jest już lepiej. Staram się o tym nie myśleć nie mówić. Niedawno też zaczęliśmy się starać ale wcześniej zrobiłam masę badań żeby znaleźć przyczynę i dostać ewentualne zabezpieczenie w kolejnej ciąży. Może przez to, że znalazłam przyczynę jest mi lżej. Zapraszam do wątku ciąża po poronieniu jest nas tam dużo i wspieramy się.
Ja robiłam tylko kilka badań i nic mi nie wykazały więc ja swojej przyczyny nie znam. Może powinnam bardziej się w to wkręcić. Tylko nie wiem co jeszcze ewentualnie mogłabym zbadać bo moja pani ginekolog podała mi tylko 3: tsh, toxo i cytomegalie. Jeśli możesz napisać to co było przyczyną Twojego?

Takaja123

Rozwiązania
0
U mnie sytuacja była taka, że w 8tyg serduszko przestało bić i ja oprócz tego co Ty robiłam wskaźniki krzepnięcia, Antykoagulant toczniowy, zespół antykardiolipinowy, tarczyca pełna, w tych badaniach nic nie wyszło i zrobiłam trombofilie i wyszły mi dwie mutacje. Teraz na wypadek ciąży mam brać heparyne na rozrzedzenie krwi.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Aśka 94 Nie wiem jak sobie poradzic ... Potrzebuję porady 11
dariaa2 Jak poradzic sobie z mdłościami ? POMOCY Potrzebuję porady 21
mamaczarusia Jak poradzic sobie z brakiem cierpliwosci Roczniaki i dwulatki 3
mafifi POWRóT DO PRACY-JAK SOBIE Z TYM PORADZIc Zwierzenia 3
MADZIA JAK PORADZIC SOBIE Z POWROTEM DO PRACY!!!!!!!!!!!! Dzieci urodzone w sierpniu 2005 12
pati80 Jak poradzic sobie z nuda???????? Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 22
A co poradzic na 11-sto letniego pasierba Macochy 4
N Czy na macierzyskim mozna sobie dorobic na umowe zlecenie Potrzebuję porady 1
Wiodą24 Czy to początki ciąży czy sobie wymyślam ? ;) Potrzebuję porady 6
A Migreny - jak sobie radzić? Potrzebuję porady 16
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 22
A Pozwólmy sobie na wspomnienia i marzenia 🤗😉😛 Pytanie tygodnia 0
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
Aśka 94 Jak sobie poradzić? Ciaza po stratach Potrzebuję porady 12
D Tokofobia - jak sobie radzić? Ciąża, poród, połóg 75
Brzuszek2 Jak wasze jedynaki radziły sobie z wiadomością że zaraz nie będą jedynakami Jedynacy 13
B Niechciana ciąża - jak mam sobie poradzić ? Młodziutkie mamy 47
M Jak poprawić sobie humor ? Potrzebuję porady 10
vieblonde Kiedy ojciec dziecka nie interesuje się jego życiem. Jak sobie z tym radzicie? Pytanie tygodnia 19
N Jak radzicie sobie ze stresem? Potrzebuję porady 15
K Jak radzicie sobie z przykrymi objawami ciąży? Potrzebuję porady 4
G Chyba sobie wkrecam. Potrzebuję porady 5
aniaslu Depresja poporodowa. - Myślałam o sobie, że jestem złą matką Temat tygodnia 28
K Jak sobie radzić ze złością na dziecko? Mamuśkowo 21
R Dolegliwości po cesarce, jak sobie pomóc, pozycje do karmienia Ciąża, poród, połóg 13
D Wmawiam sobie ciąże a jestem dziewica Potrzebuję porady 15
M Dziecko wyrywa sobie włosy... Potrzebuję porady 12
Aniaanka Spanie w ciazy jak sobie radzic Potrzebuję porady 9
TakaSobieJa1987 Nie potrafię sobie poradzić :( Potrzebuję porady 24
nowamloda12 Grypa jak sobie pomoc ? Potrzebuję porady 16
Samotnaamama Samotne młode mamy jak sobie radzicie? Potrzebuję porady 2
A Słodycze - jak sobie z nimi radzić Potrzebuję porady 3
B Jak radzić sobie z bólem 35 tc Potrzebuję porady 3
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
Flammie Kiedy dziecko nie pozwala sobie umyć ząbków Pielęgnacja 1
kasia.zosia Jak poradzić sobie z rozejściem prostych mięśni brzucha po ciąży? BB położna radzi mamom 9
F Sposoby radzenia sobie ze stresem w ciąży - ANKIETA Ciąża, poród, połóg 3
Emzilka Jak sobie radzić z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciąży Dzieci urodzone we wrześniu 2017 26
Z Sposoby na radzenie sobie z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciazy Dzieci urodzone w sierpniu 2017 45
malena100 PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście Staramy się 1708
A Radzenie sobie z przeziębieniem Przedszkolaki 12
Z Co powiedzą inni, jak sobie dam radę? Młodziutkie mamy 29
M Poronienie-jak sobie poradzić? Ciąża po poronieniu 11
E 4 dzieci,jak sobie radziłyście? Dzieci rok po roku 4
julita1212 Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się. Dzieci urodzone w lipcu 2016 83
B May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami?? Dzieci rok po roku 5
J Jak radzić sobie z wybuchami złości u dzieci Relacje rodzinne 3
M Ciążowe problemy - jak sobie radzicie ? Potrzebuję porady 4
Kwiat lotosu Nie radzę sobie. Poronienie 9/10 tydz. Poronienia 83