reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak powiedziec chłopakowi o ciazy????

weź starą kieckę, pod nią poduszkę, część włosów nawiń na wałki, jedno oko zrób sine, jakiegoś peta do buzi, misia do ręki... Powiedz "tak kochanie będę za niedlugo wyglądać".... Jezu ale mi glupoty przychodza do glowy...........
Albo wyślij mu kartkę... ale to może za długo by trwało?

kochana cos wmysle do 22:30 mam czas
 
reklama
weź starą kieckę, pod nią poduszkę, część włosów nawiń na wałki, jedno oko zrób sine, jakiegoś peta do buzi, misia do ręki... Powiedz "tak kochanie będę za niedlugo wyglądać".... Jezu ale mi glupoty przychodza do glowy...........
Albo wyślij mu kartkę... ale to może za długo by trwało?

a czemu pet w buzi i wałki na włosach ci się z ciążą kojarzą co ?



ja raczej bym się ładnie ubrała i dała mały prezencik w postaci testu paputków lub innego dziecięcego gadżetu :tak: otworzy będzie mieć niespodziankę a prezencik może być dany przy miłej kolacji ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
a czemu pet w buzi i wałki na włosach ci się z ciążą kojarzą co ?



ja raczej zrobiła się ładnie ubrała i dała mały prezencik w postaci testu paputków lub innego dziecięcego gadżetu :tak: otworzy będzie mieć niespodziankę a prezencik może być dany przy miłej kolacji ;-):tak:

dobrze mowisz ja mam w domu spioszki i smoczek wloze to do torebeczki i mu dam przy kolacji bedzie napewno szczesliwie zaskoczony
 
u mnie sam test był wielkim zaskoczeniem choć wiedział ze robię tylko sam fakt oczekiwania wzbudzał emocję czy pojawią się te II krechy czy nie;-) :tak:

Antosia powodzenia i gratuluję :-):tak:
 
u mnie sam test był wielkim zaskoczeniem choć wiedział ze robię tylko sam fakt oczekiwania wzbudzał emocję czy pojawią się te II krechy czy nie;-) :tak:

Antosia powodzenia i gratuluję :-):tak:

ja zrobilam test jak byl w pracy i poszlam potem do lekarza prywatnie na usg i potwierdzil ciaze i jeszcze mu nie powiedzialam ale dzisiaj mu powiem
 
A limo pod okiem Ci nie przeszkadza?:-p:-p
Luzik kobitki! trochę poczucia humoru!
Poza tym niech będzie chłop przygotowany na najgorsze! He he he;-) Mój by złapał ten "sense of humour"

dobrze kochana mowisz lepiej to zrobic z poczuciem humoru:)
Ja mojemu dam w torbie prezentowej spioszki i smoczek to tez bedzie dobre ale nie wiem czy dam rade mu to powiedziec:(
 
Zaśpiewaj mu: "słuchaj będziemy mieć jajko.. ko ko ko...aaa"....
O Matko! Wybacz, bije mi dziś na dekiel.
Zaliczmy to na poczet chwiejnego nastroju w ciąży ;-)
 
reklama
A limo pod okiem Ci nie przeszkadza?:-p:-p
Luzik kobitki! trochę poczucia humoru!
Poza tym niech będzie chłop przygotowany na najgorsze! He he he;-) Mój by złapał ten "sense of humour"
o choinka nie doczytałam :szok:

humor to w sobie mam ;-)ale czasem jakby ją zobaczył tak przebraną to by uciekł i co :szok: ;-)
 
Do góry