reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak powiedziec chłopakowi o ciazy????

Antosia:P

czekamy na ciebie skarbie
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2009
Postów
72
Witam was dziewczyny jak widac po suwaczku to jestem w ciazy ale nie wiem jak to powiedziec chlopakowi pomozcie mi prosze:)
 
reklama
Ja bym mu wrzuciła do kompotu do obiadu smoczek:-)
Albo inaczej. Załóż sukienkę i włóż pod nią cuś żeby wyglądało, że masz wielki brzuchol. "kochanie i jak?"
 
Jak ma być niespodzianka to ja bym jakieś jaja zrobiła... ale to cała ja. Akurat ze mną było tak, że ja tylko napomknęłam, że spóźnia mi się okres, mam podwyższona temp itd, cycki jak balony to u mojej mamy na wizycie głośno stwierdził :"Ola nie pije alkoholu, Ola jest w ciąży" Biorąc pod uwagę, że od 9 lat wszyscy nas nawracają na dziecko to nikt w to nie uwierzył ;-)
A potem razem patrzeliśmy na test jak pojawiają się kreseczki;-);-)
 
reklama
weź starą kieckę, pod nią poduszkę, część włosów nawiń na wałki, jedno oko zrób sine, jakiegoś peta do buzi, misia do ręki... Powiedz "tak kochanie będę za niedlugo wyglądać".... Jezu ale mi glupoty przychodza do glowy...........
Albo wyślij mu kartkę... ale to może za długo by trwało?
 
Do góry