reklama

jak powiedzieć w pracy o ciąży

makunia

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Ojej.. Kinajaka, ale to tak zawsze było, czy dzieje się odkąd powiedziałaś o ciąży? :confused2::confused2::confused2:
Uważaj na siebie... nerwy i taki stres nie sprzyjają dzieciątku...:-(.

reklama

kinajaka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ojej.. Kinajaka, ale to tak zawsze było, czy dzieje się odkąd powiedziałaś o ciąży? :confused2::confused2::confused2:
Uważaj na siebie... nerwy i taki stres nie sprzyjają dzieciątku...:-(.
od kiedy poprosiłam o podwyżkę, ale jedno z drugim zbiegło się w czasie, bo o ciąży powiedziałam dwa miesiące później

na szczęście jeszcze tylko góra cztery miesiace i pójdę na zwolnienie

gnagna

Rozwiązania
0
od kiedy poprosiłam o podwyżkę, ale jedno z drugim zbiegło się w czasie, bo o ciąży powiedziałam dwa miesiące później

na szczęście jeszcze tylko góra cztery miesiace i pójdę na zwolnienie
mam to samo, chociaż ja właściwie nie poprosiłam o podwyżkę, tylko zwróciłam uwagę, że moje wynagrodzenie nie jest do końca zgodne z przepisami. teraz mówi się coś moim zwolnieniu mimo ciąży i konsekwencji.

czemu chcesz iść na zwolnienie dopiero za 4 miesiące mimo takiego traktowania? ja pracuję, bo mam nadzieję, że się uspokoi, ale jak tak dalej pójdzie, to nie zamierzam narażać dziecka na niezasłużony stres.

makunia

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Dziewczyny, bardzo mi przykro, że takie rzeczy się dzieją w Waszych firmach. To straszne, że nadal istnieją pracodawcy, którzy tak traktują przyszłe matki. Ale zgadzam się z Tobą gnagna, chyba nie ma sensu męczyć się tyle czasu w złej atmosferze i ogromnym stresie, L4 jest właśnie w takich przypadkach wybawieniem. Bo nie ma co liczyć na to, że pracodawca się "odwdzięczy" kobiecie pracującej do ostatnich miesięcy ciąży. Skoro teraz już jest taki problem...:confused2:

kryfina

Zaciekawiona BB
Miasto
mrowino
Rozwiązania
0
Aż strach pomyśleć że tak źle się dzieje, u nie w firmie jest zupełnie inaczej, już mnie przenieśli na lżejszy oddział, a Pani dyrektor codziennie pyta mnie o samopoczucie i wciąż powtarza żebym nie forsowała się i nie przeginała- jeśli chcę mam iść na zwolnienie. Poprostu anioł - nie szef. pozdrawiam

banankowa

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Dziewczyny pamiętajcie też, że istnieje coś takiego jak PIP i zawsze możecie złożyć skargę, jeśli wiecie, że i tak nie zostaniecie w tych firmach

reklama
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Dziewczyny potrzebuje waszej porady i liczę na kreatywność :-) jestem w 3 miesiącu ciąży, mój pracodawca jeszcze o tym nie wie ( pracuje na umowę zastępstwo i obecnie czekam na decyzje ZUS czy koleżanka za którą jestem dostanie przedłużenie renty rehabilitacyjnej, mniejsza z tym). Zdecydowałam się porozmawiać z moja bezpośrednią kierowniczą w połowie czerwca, jak już będę wiedziała czy zmieniam dział czy zostaje. Chce pracować jak najdłużej będę dawała radę. W pokoju, w którym siedzę wie tylko jedna koleżanka. Powiedzcie mi jak w zabawny i radosny sposób poinformowac o ciąży pozostale koleżanki z pokoju :-) nie chce zrobić tego tak banalnie, szukam pomysłu na coś radosnego :happy::-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019