reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pozbyć się smoczka raz na zawsze ? :(

u nas tylko do spania i smieszne bo Oli potrafi np. jak dzis ganiac po sypialni i mozna by bylo pomyslec ze gdzie tam do spania ale w momencie dostania smoczka jest zwrot o 180 stopni i Oli zrobil maslane oczy, wziął kocyk ukochany a nawet 3, zgasilismy swiatło i zasnął :) W nocy kiedy się kręci smok tez jest pomocny, kręci sie nie dlatego ze szuka smoczka a jak go dostanie zaraz zapada w glębszy sen.

ostatnio kiedy pytam sie o smoczka co to jest mowi "fefe" ae sobie zdrobnił nie ma co :-D
 
reklama
Bajek Martysia nie ogląda, nic ją w tv nie interesuje. a na smoczka też woła "be" i oddaje go rano, ale jak tylko położę gdzieś gdzie go widzi, to go bierze i wkłada do buzi.
Wiem, że powinnam być konsekwentna i jak go wyrzuca to juz jej nie dawać, tylko tłumaczyć, że wyrzuciła i nie ma, ale jakoś nie mogę :zawstydzona/y:mi ten jej smoczek w niczym nie przeszkadza i gdyby nie zgryz to niechby sobie ciamkała ile chce ;-) wkurzają mnie tylko teksty "życzliwych" typu "taka duża i ze smokiem" :wściekła/y: a co ich to "boli" ?
 
Dziewczynki jestem w szoku.Wczoraj rano moje dziecko bawiło się smoczkiem i kładło go na zagłówku naszego łózka.Powiedziałam że spadnie mu i nie wyciągniemy.No i spadł. Żadnej awantury,nic...Przeszedł do porządku.W dzień idziemy spać i mówię że smoczka nie ma bo spadł.Nic,zero histerii.Wieczorem to samo. W nocy jak się budził szukał go ale mówiłam że nie ma bo spadł,kładł się i spał dalej.Jestem szczęsliwa.:-)W końcu mamy to z głowy...Inne metody nie skutkowały.Histerią się kończyły.
 
Ostatnia edycja:
My pozbyliśmy się smoka dawno za to Amelka pala wielką miłością do butelki it picia i piciu zawsze w pobliżu musi być... W ogóle pije na potęge, w nocy dostaje tylko wodę i troszkę ale w dzień naokraglo słyszę piciu ...
 
Moja pije z butelki mleko,nie chce z kubkow ani szklanki. Wode,soki pije z kapkow,bidonu,szklanki przez slomke )tym ostatnim to sie bawi,na zmiane pije,a za chwile dmucha w slomke :/ )
 
reklama
reklama
Do góry