reklama

Jak poznaliście swoje połówki

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Robale, 23 Wrzesień 2009.

1. Robale

Robale Fanka BB :)

Swojego M poznałam przez internet, a w sumie to przez gg. Od samego początku wiedziałam że chłopak z którym pisałam, czekałam wieczorami aż się pojawi na gg, że jest wyjątkowy, na pierwszym naszym spotkaniu wszystko się potwierdziło. Dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem

2. IzaK

IzaK podwójnie szczęśliwa :)

3. reklama
  4. iza813

iza813 mama Szymka i Samuela

Ja mojego partnera poznalam w Hiszpanii,przy zbiorze truskawek.Pracowalismy razem u jednego szefa,bylismy sasiadami.On bardzo zabiegal o moje wzgledy:-D zrywal dla mnie roze tak gdzie to bylo zakazane:tak: potem ja wrocilam do PL bo skonczyla sie praca,lecz tak za soba tesknilismy ze ja po miesiacu przylecialam do niego do Hiszpanii juz razem z fasolka:-D

5. Robale

Gratulacje takiej miłości i fasolki:-D

6. iza813

iza813 mama Szymka i Samuela

dziekuje:-) tym, bardziej ze moje dzieci sa inne... wyrozniaja sie z tlumu uroda bo to mulatki tzn jak na razie jeden mulatek drugie bobo w drodze:-)

7. Robale

Kochana ważne że się kochacie, dzieci niech się wyróżniają, będą jedyne w swoim rodzaju, życzę Ci spokojnej ciąży:-)

8. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

My poznaliśmy się na tzw czacie :-) Ale spotkaliśmy się dopiero po jakimś czasie i mogę powiedzieć, ze odrazu wiedziałam że to ten na całe życie :-) No i przeczucia mnie nie myliły ;-)

9. netefe

netefe Fanka BB :)

haha!:-D Ja miałam podobnie :) Poznaliśmy się na czacie i spotkaliśmy się po 3 latach :-) Co prawda, nie jesteśmy jeszcze małżeństwem, ale dzidzia w drodze :-)

10. reklama
  11. Fitt

Fitt Zaciekawiona BB

a my poznaliśmy się jeszcze w liceum :) miłość od pierwszego wejrzenia i tak już trwa 5 lat :)

12. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

U mnie zdecydowalo przeznaczenie i jeden sms :-)
    Dalam kiedys ogloszenie do gazety,ze kogos poznam...duzo facetow na to ogloszenie odpowiedzialo i z wieloma sie spotkalam ale z zadnym nie zwiazalam sie na dluzej...pozniej juz mialam dosyc ze ciagle pisza i mi glowe zawracaja...kasowalam smsy,ale jednego nie skasowalam..i po dluzszym czasie gdy bylam znowu sama odpisalam na ten jeden sms-a to z pol roku minelo...nie wiem co mnie podkusilo by napisac,tymbardziej,ze to byly ''chude '' czasy...mialam ostatniego smsa i zero kasy by sobie znowu tel. doladowac :) Ten chlopak wtedy do mnie oddzwonil i spotkalismy sie pierwszy raz 4 maja 2003 roku ...jestesmy prawie 3 lata po slubie i mamy 7 miesieczna coreczke teraz :-)

Poleć forum