reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poznaliście swoje połówki

reklama
Pochodzimy z jednego miasta, mieliśmy wspólnych znajomych jeszcze w liceum, ale nigdy się nie poznaliśmy. Dopiero na studiach koleżanka nas sobie przedstawiła i przepadliśmy oboje :)
 
Był klientem w sklepie w którym byłam raz w tygodniu.
Raz powiedział o mnie staremu pijaczkowi. Ze taka miła dziewczyna w sklepie pracuje, taka ładna, fajna itp.
Pijaczek przyszedł do mnie i mi to przekazał. Ja sie śmiałam.
Tydzień później przyszedł ON i zapytał czy przyjme od niego kartke. Powiedziałam że to nic złego i czemu nie.
Minął kolejny tydzień. Przyniósł mi czekoladki i kartke. A tam prośba o randkę i numer telefonu. 3 dni później się spotkaliśmy i teraz się nie rozstajemy na dłużej niż wymaga praca.
 
Ja poznałem swoją żonę na kursie fotograficznym, potem spotkaliśmy się jeszcze kilka razy na imprezach tematycznych, aż w końcu zaprosiłem ją na pierwszą randkę :) Potem była kolejna i kolejna. I tak zostało do dziś :p
 
Na badoo [emoji23] szukalam w Holandii znajomych, ot zeby miec z kims wyjsc na kawe, spotkac sie a nie siedziec po pracy sama w 4 scianach. Pewnego dnia napisal, spotkalismy sie w kawiarni na plazy, liczylam na godzinne spotkanie a gadalo nam sie tak dobrze, ze do domu wrocilam pozna noca :) i w sumie potoczylo sie to bardzo szybko. Bylo to raptem 8 miesiecy temu a juz planujemy wspolne zycie :):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla nas szczęśliwy okazał się internet i portal ezeo. Na początku żałowałem że założyłem tam konto, dziś wiem, że była to jedna z lepszych decyzji w życiu
 
Ja z moim mężem poznaliśmy się w pracy : ) Ogólnie może nasza historia jest troszkę nietypowa :) Nie było między nami jakiegoś typowego bum,trzęsienia ziemi i tak dalej..Być może ze względu na różnicę wieku między nami :) W zasadzie to nikt nie dałby ani grosza za to,że kiedyś coś poważnego między nami będzie : ) A tu proszę ponad 2 lata małżeństwa i 1,5roczne dziecko:)
 
reklama
Do góry