reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak poznałyście swoją drugą połówkę?

reklama
wyjęczałam u kolegi :-) tzn. siedziałam u znajomego wieczorem i mu marudziłam, żeby mi wynalazł chłopa, bo jak się sama za to biorę, to jakieś zdegenerowane przypadki mi się trafiają :baffled: i zaprezentował mi via internet swojego sąsiada, a ja sobie postanowiłam, że albo ten, albo żaden inny :tak: na szczęście nie opierał się :-D
 
Umówili nas wspólni znajomi na "randkę w ciemno":tak:Poszłam z ciekawości zobaczyć, co to za "desperat" i po prostu oszalałam na jego punkcie (i podobno vice versa :-D). Jesteśmy razem już prawie 15 lat. A najlepsze jest to, że ciągle za sobą szalejemy tak jak na początku naszej znajomości:-);-):-):tak::-)
 
Nasza historia jest troszkę skomplikowana:-)
Pewnego dnia sotałam sms-a "KOCHAM CIĘ,CZEKAM NA KRZYŻÓWCE ZA 15 MIN"(dodam,że byłam wtedy zajęta i siedziałam ze swoim byłym:szok:)Wyobrażacie sobie jego minę??!!:-DA moją??:-D
Miałam okropną awanturę.Ale do końca nie wiedziałam kto to.
Następnego dnia(gdy mój były ze mną zerwał!)umówiliśmy się na randkę,M miał poczucie winy,że przez niego tak się stało.
Ale niestety do spotkania nie doszło ponieważ ja wróciłłam do swojego byłego:angry::wściekła/y:
I tak minął rok(myślałam o tym tajemniczym mężczyźnie,który tak bardzo mnie kocha mimo iż nie wie jak wyglądam:-D)
Po roku byłam już sama bez tego dupka(chwała za to Bogu!!!)
i postanowiłam napisać do mojego M czy zaproszenie na kawe nadal aktualne,na szczęście było.
Od tamtej pory jesteśmy codziennie razem!I kochamy się do szaleństwa!
 
reklama
Do góry