reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak pożytecznie spędzić czas z dzieckiem?

Rozwiązania
0
Nie wyobrażam sobie, żebym ja z moją córką w zabawy się „bawiła...” W sumie wszystko zależy od dziecka i od rodziców, każdy ma swoje zwyczaje domowe. Jak ja spędzam wolny czas z córką? Chodzimy na spacery z naszymi psami, mamy 5, do lasów i na pola. Czytamy książki, potem oglądamy ekranizacje tych książek, obecnie jesteśmy na lekturze i ekranizacjach Harrego Pottera:-) Poza tym, ona tez już potrzebuje troszkę przestrzeni dla siebie, więc robi to, na co akurat ma ochotę, a ja robie swoje i jesteśmy razem we wspólnym pokoju:-)

reklama
Rozwiązania
0
Różnego rodzaju zabawy kreatywne na otwartym powietrzu są fajne. Można też posiedzieć w piaskownicy lub jeździć na rowerze.

Stefaa

Fanka BB :)
Miasto
Yroż
Rozwiązania
0
hej:)

Chciałam Was serdecznie zaprosić na mojego bloga, który jest moją pasją i formą pamiętnika. Opowiadam o życiu mojej szalonej rodzinki 2+3, o naszych radościach, troskach , kłopotach, o tym co czujemy i co nas motywuje. Będzie mi bardzo miło jak znajdziecie chwilę i wpadniecie do mnie na bloga www.swiatwedlugdna.blogspot.com . A jeszcze bardziej będę szczęśliwa jak polubicie mojego funpagehttps://www.facebook.com/SwiatWedlugDna/…

jest to dla mnie bardzo ważne, dziękuję za uwagę każdej z osobna Emotikon smilebuziaki kochane!

Rozwiązania
0
My ostatnio dużo szyjemy ;-)Kupuje takie zestawy kreatywne typu DIY, np. Smykałka w empik albo na allegro. Dzieciaki skrytki noszą na szyjach, a podusie dekorują im pokój ;)

mamaGabisi

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
My ostatnio dużo szyjemy ;-)Kupuje takie zestawy kreatywne typu DIY, np. Smykałka w empik albo na allegro. Dzieciaki skrytki noszą na szyjach, a podusie dekorują im pokój ;)

U nas też robótki reczne są teraz na topie :) Byla szkatułka do samodzielnego malowania, a teraz kupiłam ubranko do uszycia. Jak się spodoba, to myslę o kupnie maszyny takiej małej. :) Do tego sluchamy sobie polskiego radia dzieciom i nawet raz wygrałyśmy zaporszenia do kina muranów na sobotę :) Bardzo sympatyczne są te soboty, w najbliższą ma być pokaz bajek z muzyką jazzową na zywo! :tak:

Mitrand

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Steffa - zaglądam teraz na twojego bloga, a tam PIZZA :) Super! :) Ostatnio właśnie sami robimy, ale bez wałkowania w ogóle więc ciasto jest trochę grube. Jak dla mnie za, ale reszta woli na takim. :) Można dzieci zaprosić do robienia pizzy, wtedy kiedy trzeba wybrać składniki na wierzch - jak same wybiorą, to jest większa szansa, że zjedzą. :)

mamaGabisi - a to masz na myśli te konkursy na Facebooku? Może też któregoś razu weźmiemy udział. Czasami zaglądam na ich stronę właśnie przez FB.

mamaGabisi

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Steffa - zaglądam teraz na twojego bloga, a tam PIZZA :) Super! :) Ostatnio właśnie sami robimy, ale bez wałkowania w ogóle więc ciasto jest trochę grube. Jak dla mnie za, ale reszta woli na takim. :) Można dzieci zaprosić do robienia pizzy, wtedy kiedy trzeba wybrać składniki na wierzch - jak same wybiorą, to jest większa szansa, że zjedzą. :)

mamaGabisi - a to masz na myśli te konkursy na Facebooku? Może też któregoś razu weźmiemy udział. Czasami zaglądam na ich stronę właśnie przez FB.
Tak :) Zwykle są w czwartki jak zauważyłam. Ja własnie skńczu=yłam słuchać strefy rodzica o szkołach demokaratycznych swoją drogą, ciekawe. Chciałabym spróbować takiego modelu uczenia, jest to jednak wymagajace - raz że finansowo, bo to jak edukacja domowa, tkaże o wszystko trzeba zadbać, a dwa większy stopień zaangażowania w życie, funkcjonowanie takiej wspólnoty.

BajkowyPokoik_pl

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Akurat sposobów na to bay spędzić pożytecznie czas a naszym dzieckiem jest bardzo wiele i głównie jest ot też kwestia naszej pomysłowości,kreatywności. Wspólne czytanie.malowanie czy układanie puzzli,klocków- to te najpopularniejsze sposoby na spędzanie wolnego czasu,szczególnie podczas zimowych ferii.

Mitrand

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
MamaGabisi - właśnie słucham radia, całkiem często, ale czy wiesz, czy u nich można gdzieś odsłuchać audycje, które już były?

reklama
Rozwiązania
0
To zależy co, kto uważa za pożyteczne ;) Dla nas oznacza to kreatywnie, w dobrej, rodzinnej atmosferze przy okazji kształcąc nowe umiejętności lub zdobywając wiedzę. To może być nauka szycia zabawek z filcu, wykorzystywanie wtórne rolek po papierze papierowym do stworzenia SuperRobota albo wycieczka do lasu z mapą i zadaniami. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Gdzie spędzić weekend? Wrocław 23
P Gdzie nasze dzieciaki mogą miło spędzić czas? Szczecin 38
A Umowa na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 7
A Umowa na czas określony a urlop macierzynski Potrzebuję porady 9
X Umowa na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 18
N Ciaza a umowa o prace na czas okreslony Potrzebuję porady 6
N Czas poswiecony niemowlakowi Potrzebuję porady 19
kipotka Umowa na czas nieokreślony po 3 m. okresu próbnego w ciąży Potrzebuję porady 12
U L4 w ciąży a zmiana etatu i umowa na czas określony Potrzebuję porady 57
P Umowa o pracę na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 24
M Umowa na czas okreslony a ciąża Potrzebuję porady 21
L Umowa na czas okreslony. Potrzebuję porady 16
Natalka92 Czy to juz czas na porod ? Potrzebuję porady 2
A Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak spędzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuję porady 1
N 2,5 miesieczne niemowlę CAŁY CZAS wisi na piersi - czy to normalne? Żywienie 5
nowamloda12 Czas na ginekologa ? Potrzebuję porady 3
A Mam 24 lata kiedy najlepszy czas na 2 dziecko ? Potrzebuję porady 15
Acai Czy to już czas na dziecko? Potrzebuję porady 2
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
S Stach, niepewność, czy mój czas minął? Ciąża, poród, połóg 8
...Margotka9022... Czas reakcji alergicznej Potrzebuję porady 1
A Umowa o pracę na czas określony a zasiłek macierzyński. Potrzebuję porady 4
A Umowa na czas okreslony a urlop rodzicielski Potrzebuję porady 5
M umowa na czas okreslony a ciaza? Potrzebuję porady 27
Marciaaa55 Co jeśli kilka dni po porodzie kończy mi się umowa na czas określony? Potrzebuję porady 29
...Margotka9022... Ciąża leżąca. Razem przejdźmy ten trudny czas. Ciąża, poród, połóg 1
Marciaaa55 Umowa na czas określony a zasiłek macierzyński ! Potrzebuję porady 6
M Umowa na czas określony - niejasności. Potrzebuję porady 13
J Czas na drugie dziecko :) Potrzebuję porady 19
Ayashi86 Nie spi i caly czas placze pomocy!! Spanie 17
I Urlop rodzicielski - umowa na czas określony a kolejna ciążao Potrzebuję porady 3
L Umowa na czas określony podczas ciąży Potrzebuję porady 1
mama w Barcelonie Wolny czas Potrzebuję porady 6
E Maz-kiedys zwariuje!!! Potrzebuję porady 18
D Jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem? Potrzebuję porady 6
A ciaza a czas okreslony w pracy Potrzebuję porady 1
M 2 tygodniowy maluszek cały czas chce jesc Noworodek 2
Zor Głupawki na jesienno - zimowy czas Dzieci urodzone w lutym 2015 33
monia~ umowa na czas określony, zmniejszenie etatu Porady prawnika 2
A Wrześniówek czas wolny :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 19
B Aneks do umowy na czas określony a druga ciąża? Porady prawnika 1
coleta obniżony wymiar czasu pracy a zadaniowy czas pracy Porady prawnika 5
K wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony czy można się odwołać w przypadku ciąży Porady prawnika 4
E Obniżony czas pracy/odbiór dnia wolnego Porady prawnika 1
miśkaa ciąża a umowa na czas określony i macierzyński ? Porady prawnika 6
beata26 zwolnienie z pracy umowa na czas nieokreślony jakie prawa Porady prawnika 4
Beata93 ubezpieczenie na czas pobytu w szpitalu Porady prawnika 1
F zasiłek macierzyński a umowa o pracę na czas nieokreślony Porady prawnika 1
I Jak zorganizować czas dziecku spędzającemu wakacje w mieście? Mamy pracujące 0
aniam141 Znalazłam na fejsie , a czas leci . Możesz pomóc...zobacz 1