reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pożytecznie spędzić czas z dzieckiem?

mamaGabisi - u nas specjalnie takich problemów nie było w domu tzn. z wymową, czy w ogóle zębami, ale wiadomo, że komiksy łatwiej przeczytać niż nawet 10 stronicowe opowiadanie suchego tekstu.
A co do pytania. To tak. Komiksy dalej powstają. Są takie, jakie my jeszcze pamiętamy tzn. krótkie gazetki z jakimiś dodatkami, ale teraz wydaje się też takie grube komiksy po min. 200 stron - to są Komiksy Gigant, a co parę miesięcy można znaleźć dodatkowe wydanie. To są wtedy Megagiga. i Gigant Mamut. :) To te są trochę dłuższe. :
 
reklama
Co kilka miesięcy. W zeszłym był np. jeden grubszy i jak dobrze liczę, to w tym roku będzie jeszcze jeden, ale np. dzisiaj wychodzi nowy Gigant. :) Będzie co czytać, zwłaszcza że tytuł to "Dzień zbira". :)
 
Co kilka miesięcy. W zeszłym był np. jeden grubszy i jak dobrze liczę, to w tym roku będzie jeszcze jeden, ale np. dzisiaj wychodzi nowy Gigant. :) Będzie co czytać, zwłaszcza że tytuł to "Dzień zbira". :)
Aha, rozumiem :)
Mówisz Dzień zbira? to chyba przy okazji poznamy nowe słowo - zbir, wcale ono nie jest teraz popularne :-D
 
Nie mam co do tego wątpliwości, że dzieci kochają komiksy. Sporo ich mam w rodzinie i absolutnie żadne nie pogardzi dobrym komiksem. Jak nie umie przeczytać, to ma chociaż radość z obrazków :)
 
Zachecam do gry w szachy- gra uczy m.in. logicznego myslenia
i sluchania audiobookow np. po angielsku do nauki jezyka obcego.
To dziala :-)
 
Kayci - szachy są fajne, a z młodszym jeszcze w warcaby. :) Takie gry na pewno rozwijają, ale my chyba wolimy takie "losowe", jak choćby zwykłego chińczyka, :) albo jak to jest teraz wydawana - "coś tam, nie irytuj się". :)

mama Gabisi- nam się ten numer spodobał. :) Czekamy na listonosza, bo w środę wychodzi nowy numer - teraz z Donaldem i Daisy w kosmosie - "Śmieszne widmo". :)
 
Najchętniej spędzamy czas z córka i z synem grając w gry planszowe. Jednak najwięcej przyjemności sprawia mi chyba zabawa z moją córeczką - jej chyba zresztą też :) Uwielbiam kupować jej nowe zabawki którymi sama z wielka checią będę się później sama bawiła :) tak chyba nadrabiam zaległośći z dzieciństwa kiedy nie było takich fajnych zabawek jak teraz.
 
reklama
Do góry