reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pożytecznie spędzić czas z dzieckiem?

Uwielbiamy wpsolnie ukladac puzzle i wszelkiego rodzaju planszowki, czasem jakies gry edukacyjne online. Staram sie aby wspolnie spedzony czas byl wesoly i kreatywny, aby czegos madrego sie nauczyla:)
 
reklama
Ja mam podobnie z tymi snami :/
Strona bardzo sympatyczna, chętnie pokażę mojej bratanicy :)
I niedługo gry tradycyjne pójdą w zapomnienie.. może i lepiej (dużo miejsca zajmują:-p)
 
Ja mam podobnie z tymi snami :/
Strona bardzo sympatyczna, chętnie pokażę mojej bratanicy :)
I niedługo gry tradycyjne pójdą w zapomnienie.. może i lepiej (dużo miejsca zajmują:-p)
Stronki jeszcze nie znam, ale chetnie przetestuje:) a tradycyjne gry nigdy nie pojda w zapomnienie, tak jak papierowe ksiazki- po prostu maja swoj niepowtarzalny klimat:)
 
Komputer czy tablet to kolejna możliwość, ale nie powinna zastąpić ksiażki :) Gabisia uwielbia Hanię Humorek i ostatnio odkrłyśmy też Magiczna cukiernię - nawet są juz 2 części, bardzo sympatyczne tytuły, które nie nudzą tez rodzica, który czyta ;)
 
Komputer czy tablet to kolejna możliwość, ale nie powinna zastąpić ksiażki :) Gabisia uwielbia Hanię Humorek i ostatnio odkrłyśmy też Magiczna cukiernię - nawet są juz 2 części, bardzo sympatyczne tytuły, które nie nudzą tez rodzica, który czyta ;)
zgadzam sie z Toba:) Komputer i ksiazka powinny isc rownolegle w wychowaniu dziecka, rownowaga musi byc zachowana. My ostatnio polubilysmy roznego rodzaju audiobooki, uwielbiamy ich sluchac stojac np w korku:)
 
zgadzam sie z Toba:) Komputer i ksiazka powinny isc rownolegle w wychowaniu dziecka, rownowaga musi byc zachowana. My ostatnio polubilysmy roznego rodzaju audiobooki, uwielbiamy ich sluchac stojac np w korku:)
Na podróż też świetny pomysł, tylko trzebw ybierać takie nie we flashu.
Ale na dobranoc czy nawet do zabawy w domu nasza tez lubi. :happy:
 
Zabieracie małych na jakieś przedstawienia czy do kina? Wiem, że nie zawsze jest możliwość, a poza tym wcale nie tak łatwo teraz na coś trafić. W połowie grudnia ma być w stolicy christmas show w Teatrze Polskim (klasyczny repertuar, więc na pewno wartościowy) specjalnie dla dzieci, szkoda tylko, że nie mieszkam w samej Warszawie :/
 
reklama
Do góry