reklama

Jak przekonać Dyrektorkę że będę odpowiednią nauczycielką do jej przedszkola?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez butterfly12, 19 Listopad 2012.

1. butterfly12

butterfly12 Początkująca w BB

Witam
    Jestem szczęśliwą mamą 3 letniej Mai. Bardzo proszę o radę ponieważ zależy mi na dostaniu pracy. Pani Dyrektor poprosiła mnie o ułożenie konspektu zajęć dla dzieci w wieku 2-4 lat. Niby wiem jak mam się zachować, że najpierw przedstawiam się dzieciom, zanim zacznę prowadzić zajęcia powinnam najpierw zacząć od zabawy itd. Denerwuję się nie samym prowadzeniem zajęć a tym,że Pani Dyrektor będzie mnie obserwować i tu jest moje pytanie jak powinnam się zachować aby Dyrektorkę przekonać że nadaję się do tej pracy? Na co zwraca Dyrektorka uwagę przy wyborze nauczyciela?Bardzo proszę o pomoc

2. Monisia-1980

Monisia-1980 Fanka BB :)

Musisz byc przede wszystkim naturalna,bo i dzieci i Dyrka zorientują się jesli będziesz robiła coś na pokaz. Ja też uczę w szkole (podstawówka i liceum) i wiem że dzieciaki są szczere do bólu. DUzo zabawy,duzo pioseneczek-dzieciaki to lubią.Dyrektorka musi zobaczyć cię w akcji ale na pewno nie ma na celu ciebie wystraszyc.
    Bądź taka,jaka będziesz i bez niej.

Powodzenia!

3. reklama
  4. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

Powiedz, że przez pierwsze 3 miesiace popracujesz taniej:)

5. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)