reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak przekonac siebie i meza do posiadania drugiego dziecka?

reklama
dziewczyny a moze naprawde wpadka, jak nie stosuje sie antykoncepcji, lub bierze tabletki to mozna je odstawic bez wiedzy m heh,a jak nie stosuje to mozna go naklonic zeby skonczyl w srodku mezczyzni przeciez lubia w sroku a jak juz bedzie poczete to na pewno pokocha

ja ostatnio slyszalam taka wypowiedz ze duzo osob ma jedno dziecko ktore traktuje jak maskotke domu wszystko mu kupuje itd,. ale w doroslym zyciu dziecko moze miec do nas zal, ze jest samo, bez rodzenstwa...
 
Ostatnia edycja:
martusia- może i masz racje z tą maskotką ale nietórzy też sa zdania ze jednemu dziecku mogą zapewnić wszystko od żłobka po studia itd. a 2 czy 3 już nie. Ja wiem że 2 w naszym przypadku to nie tragedia i podzwignelibyśmy te koszty ale sama sie zastanawiam bo to nie jest problem zrobić....
 
z tym argumentem kasy to bym polemizowala znam wielodzietna rodzine gdzie cale zycie tylko jedno pracuje a wszystkie dzieci po kolei koncza studia tyle ze dzienne ze stypendiow i z dorabiania jedna corka nawet medycyne konczy
 
reklama
Do góry