reklama

Jak przerobić ubranko

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez asia5, 21 Maj 2014.

1. asia5

asia5 Początkująca w BB

czesc dziewczyny

jestem mama piatki dzieciaczkow. staram sie oszczedzac na czzym moge ale zeby im niczego nie braklo. ostatnio zajelam sie troche szyciem. i zastanawiam sie czy da sie przerobic ciuszki starszych corek tak zeby byly dla moich chlopakow. mam taka kurtke, super jakosci, dziewczynki ja uwielbialy bo jest ciepla i milutka i chcialabym ja przerobic dla chlopakow. mam teraz troche czasu isie za to wzielam. ta kurtka to bedzie niezle wyzwanie ale mam nadzije ze mi pomozecie :) co wy na to?

CAM00151.jpg CAM00152.jpg

2. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Ubranka warto kupować w sklepach internetowych z racji niższych cen i szerokiego wyboru,zresztą jak słusznie wspomniałaś teraz z okazji jesieni możemy spotkać naprawdę wiele promocji,więc czemu z tego nie skorzystać.

3. reklama
  4. babykali

babykali Fanka BB :)

jak masz czas to mozesz sie pobawic, ja bym odprula kolniezyk i ufarbowala calosc, mozesz wymienic guziki, np. na takie koleczki i poluznic gumke z tylu aby nie bylo w formie plaszczyka, tylko bardziej proste, troche pracy a efekt moze byc super, powodzenia:)

5. dak_kk

dak_kk Początkująca w BB

6. babykali

nigdy nie mialam problemu aby kupic cos maluchom w sklepach z uzywana odzieza, poniewaz tak szybko rosna, ze szkoda kasy, ale odkrylam takie sklepy jak komisy z ubrankami dzieciecymi, mozna kupic na niewielkie pieniadzie bardzo fajne rzeczy, a do tego wstawic to z czego Wasze dzieci wyrosły, poszukajcie w swoich okolicach, coraz czesciej sie je spotyka, a fajna opcja:)

7. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Czasem też można zaryzykować kupno używanych ubranek w sklepach typu SH,da się wyłowić prawdziwe perełki,jednak polecam szukać w tych internetowych,gdzie np u nas znajdziecie ubranka z bajkowymi motywami,dzieci je uwielbiają:)

8. mamaborn

mamaborn Zaciekawiona BB

chyba kazdy ma swoje ulubione miejsca, ja lubie robic zakupy dla coreczki w takim komisie z samymi dzieciecymi ubrankami, zawsze taniej, ladne i niezniszczone ubranka, bo takich nie przyjmuja i mozna zawsze wstawic to z czego mala juz wyrosla

9. babykali

haha, widze ze kupujemy w podobnych miejscach

10. reklama
  11. Lidibrii_pl

Lidibrii_pl Zaciekawiona BB

Jeżeli akurat znajdę coś ładnego i co nie jest sprane,to nie mam żadnych oporów aby kupić takie ubranko w sklepie typu SH lub komisie,cena bardzo niska a można znaleźć fajne rzeczy. Podobnie zresztą jak w sklepach internetowych.

12. sonia9090

sonia9090 Początkująca w BB

Zgadzam się, nie ma powodu aby przepłacać. Dzieci i tak bardzo szybko wyrastają z ubrań, więc zazwyczaj jest ono noszone bardzo krótko

Poleć forum