reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzice wczesniaków

Dziecko przedwczesnie urodzone to szok, pytanie jest czy ten szok mija ,czy pozbyliscie sie tego cia

jak przez to przeszliscie /jak jest teraz?

marta2801

Fanka BB :)
Miasto
Iława
Rozwiązania
0
nie zakrapialismy malej oczek, w sumie nawet nie wiedzialam ze niektorzy tak kaza....wczesniej jak chodzilysmy do poradni retinopatii to przed kazdym badaniem malej zakrapiali oczka, pozniej czekalysmy 30min, znow kropelki i po jakichs 15min na badanie...

co do ludzi o wielkich sercach to na naszej drodze juz druga taka osoba sie pojawila od wrzesnia...

mam akcje z brzuszkiem malej, placze, prezy sie, nie moze kupki zrobic, problemy z gazami....eh....

a co tam u Was?:)

reklama
Rozwiązania
0
kurcze no własnie , ja tez wole te 30 min przed , bo Dawid nie da w ogóle zakroplic ,, po atropnie strasznie rozszerzaja sie zrenice - tak nienaturalnie -nie iem czy go to boli czy nie. Dawid tak sie drze ,ze dałam sobie spokój , potem maz próbował ale tez nie dał rady.Nawet go nieruchomo nie mozna utrzymac a to sie kropli przez 3 dni 3-4 x dziennie.

U nas w porząsiu, dzieci zdrowe - a to najwazniejsze ,mi za to 8 tak boli ale nie usune jej bo sie tak boje dentysty ,ze szok .Nawet boje sie myslec o tym -borowanie to jedno ale operacja to juz zupełnie inna sprawa. Czesto sie zdarza ,ze ludzie sie juz nie budza -jezuuuuuuuuuuuuu:szok:

Wytrzymam wziełam Apap i jakos jade dalej.....

Jak Olci przeszło?

marta2801

Miasto
Iława
Rozwiązania
0
Oli przeszlo, teraz jest na etapie zero snu w ciagu dnia, zasypia okolo 20, w nocy roznie, ale coraz czesciej przesypia do 6-7 nawet budzac sie w nocy tylko ze dwa razy na piciu...ja za to padam na twarz wieczorami, zwlaszcza ze jezdzimy do tego olsztyna 2razy w tygodniu, ostatnio przez dwa tyg jezdzilysmy po 3 razy bo jakos tak wyszlo ze nie dalo sie polaczyc wszystkiego...masakra.

ja tez przed wizyta u dentysty ale jakos zapawiona jestem:D co do tych operacji to wole niemyslec o tym w ten sposob inaczej do szpitaal wogole bym nie weszla hehe:)

no nic uciekam spac bo padam na twarz a jutro po 11 znowu wyprawa do olsztyna, w srode to samo plus audiolog.

Rozwiązania
0
hej martus ale masz jazde - młoda jestes to masz siły hihi nie to co ja staruszka

na szczscie ból zniknął z jednej strony i przezucił sie na prawa ósemkę nie wiem czy to dobry znak czy sie cieszyc czy płakac ale udaje ze to tylko jakis aft i - pomaga hehe .Mam silna autosugestię :-D

Kiedy robicie porządek z sonda ?

marta2801

Miasto
Iława
Rozwiązania
0
w listopadzie pan dr zal nastawic sie na pol roku czyli do maja...mam nadzieje ze wtedy juz wyjma ta sonde ale z drugiej strony jak nie nauczy sie sama jesc to raczej ja zostawimy...wage ma juz o wlos od dolnej granicy normy ale co z tego jak dalej nie chce sama jesc:(
18go lutego mamy wizyte u logopedy moze cos pomoze, poki co masujemy okolice buzi roznymi fakturami no i do tego prowadzimy terapie zapachami. Olka ma zbyt silny odruch wymiotny narazie dlatego pani rehabilitantka narazie zostawila tylko te masaze, za jakis czas znowu probujemy lyzeczke....

olka od wczoraj nie do wytrzymania, ciagle oczka trze, az ma bialko czerwone i lezki leca, do tego drugi zabek praktycznie juz jest ale jeszcze nie do konca wiec mam mega marude w domu do tego kichanie, pokaslywanie i jeszcze mi przed chwila zwymiotowala...a ja padam na twarz zjadlam jednego paczka dzis tylko....:(

rubi

wakacyjna mama ;-)
Miasto
O'le ;-)
Rozwiązania
0
bry....

a co tu tak cicho??? ja mam alibi... 2 pobyty w szpitalu :-(
1. zapalenie pluc
2. oparzenie I i II stopnia :-(
wszystko to zaliczyla Monia w ciagu ostatniego miesiaca :-( po dgrodze jeszcze bylo zapalenie oskrzeli, zapalenie i grzybica jamy ustnej... mam dosc tego wszystkiego... wchce wiosny slonca i wiecej instynktu samozachowawczego u corki...

Rozwiązania
0
hej kochane!

No ja alibi nie mam - a twojego Rubi to bym nie chciała nie ma co własnie jak sprawy?
no sorki was - dzis sie wibiczuje heheh

marta2801

Miasto
Iława
Rozwiązania
0
ribi tez ostatnio myslalam ze tu nagle ucichlo ale jakos sama nie napisalam...moje alibi to wieczne wyjazdy do olsztyna na rehabilitacje i do lekarzy, minimum 2-3 razy w tygodniu.
teraz walczymy od niedzieli z biegunka, z przerwa jednodniowa wczoraj...

jutro wizyta u gastrologa , boje sie jak diabli wazenia malej...

kurde zawsze cos..czy to sie kiedys skonczy?

dobra nie narzekam juz, bo nie zasne.

Bedzie dobrze, bedzie dobrze.... musi

Rozwiązania
0
Martuś my tez chorowalismy moje dzieciaki przeszły grype i ta swinska wiec bardzo sie denerwowalismy potem zapalenia ucha tez ciagle nowe niespodzianki - bedzie dobrze głowa do góry

reklama

rubi

wakacyjna mama ;-)
Miasto
O'le ;-)
Rozwiązania
0
No :-) jestescie :-) :-) :-)

u nas tfu tfu tfu tfu OK :-) Monice rany goja sie pieknie :-) juz nie ma zadnych strupow - teraz tylko mamy natluszczac alantanem ;-) za 3 tygodnie mamy znow kontrole wiec zapytam o masci na blizny.... mam nadzieje ze da sie to zniwelowac ;-)

Jasiek... Jasiek byl tez dosc dlugo chory :-( narzeka ciagle na bole brzucha i glowy...to chyba na tle nerwowym... musze go dokladnie przebadac...

no i slonko swieci ;-) juz niedlugo wiosna sie rozpanoszy :-) cudnie bedzie ;-)

Do góry