reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzice wczesniaków

Dziecko przedwczesnie urodzone to szok, pytanie jest czy ten szok mija ,czy pozbyliscie sie tego cia

jak przez to przeszliscie /jak jest teraz?

mamaPaulinki

mama kochanego śmieszka
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
U nas też na okrągło coś, same wizyty i rehabilitacje i teraz gorączkowała mi Paulinka na szczęście szybko zareagowałam i już w nocy, jak odkryłam, że majaczy dałam syrop a rano do lekarza. Unikamy antybiotyków, narazie się udaje.
Postaram się zaglądać częściej :zawstydzona/y:;-)

reklama
Rozwiązania
0
hej No to fajnie ze Monika juz lepiej szkoda Jasia moze rzeczywiscie go przebadac Rubi , w przedszkolu duzo tych wirusów roznistych -ja powiem ze swojego doswiadczenia zebys moze zobaczyła kupe Jasia - moze ma robaki .Mój miał wilczy apetyt na słodycze since pod oczami i nerwowy był -wcale sie nie drapał po tyłku.Pisze bo mi poprostu nigdy by to do głowy nie przyszło
Do moich synków przychodzi ostatnio pani od angielskiego 2 x w tyg - tak sie ciesze bo mały tak łapie ze szok , ozatym zaczoł chodzic na keyboard tak wiec troche sie umuzykalni .A co u was kochane?

marta2801

Fanka BB :)
Miasto
Iława
Rozwiązania
0
a ja moge chyba powiedziec ze unas koniec jelitowki...nareszcie...

poza tym Oli sie poprzestawialo w malej lepetynce, budzi sie o 4-5 z marudzeniem, do tego ostatnio zrobila siestrasznie za mna...tzn zawsze byla ale nigdy nie plakala np jak ja szlam na chwilke do kuchni a dzis prawie w histerie wpadla, rano jak sie obudzi ciagnie mnie za pizame, za wlosy, klepie po buzi, przytula sie na sile...

Rozwiązania
0
dzieciaki sie zmieniaja i to z wyglądu i to z zachowania,Dawid to zawsze był za tatą bardziej i tylko on potrafił go uspokoić a teraz to trzyma sie za moja nogą i do mamy chce .Nie zdziwiłabym sie gdyby mała za jakis czas była tylko za tata :tak:
a u nas katar mały w przedszkolu poszedł na dwór panie nie dopilnowały i tarzał sie z chłopakami po ziemi szukajac "biedronek "i teraz mamy katar w domu ,oczywiście Dawidek juz ma oczy czerwone i cały zakatarzony narazie na nurofenie zobaczymy jak sie skonczy:-(

marta2801

Fanka BB :)
Miasto
Iława
Rozwiązania
0
a u nas Ola tak dala czadu w nocy ze nie wiem jak sie nazywam...spalam lacznie ze 3godziny...masakra...

a jutro kontrolne echo i rehabilitacja...wiec caly dzien znowu poza domem

Rozwiązania
0
ojej to rzeczywiscie kiepsko - u nas dzis tez dawid dawał czadu ciagle płakał i robił to co mu nie wolno -padam na twarz dzis poprostu !!buuu

krewetka

mama
Miasto
Brunary
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale caly czas Was podczytuje..... na ostatniej wizycie babka powiedziala ze juz prawdopodobnie nie bedzie potrzeba rehabilitacja, huraaaaa!

reklama

rubi

wakacyjna mama ;-)
Miasto
O'le ;-)
Rozwiązania
0
puk puk!!!!

Lucy :-) where are you? daj babom poplotkowac!!!!

Do góry