reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

jak przygotować dziecko do przedszkola

Ewka789

Zaangażowana w BB
Od
24 Styczeń 2015
Odpowiedzi
0
macie jakieś sposoby jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, gdzie chodziliscie żeby dziecku było łatwiej?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

ivvonka

Fanka BB :)
Od
6 Styczeń 2017
Odpowiedzi
1
- wizyta w przedszkolu. Żeby dziecko mogło zobaczyć jak to wszystko wygląda. Najlepiej celować w grafiku w te momenty gdy dzieci się bawią na podwórku lub w sali.
-podnieść umiejętności samoobsługi dziecka (ubieranie się, rozbieranie się, mycie ząbków, jedzenie) Im więcej umie, tym mniej stresu przy uczeniu się tego w przedszkolu, no i dzieci lubią być chwalone, że coś same sprytnie zrobiły.
-nie idealizować przedszkola, że jest tam super, extra i wszystkie dzieci to lubią, bo i tak bez mamy jest do bani na początku.
-możesz pobawić się z dzieckiem i misiami w przedszkole.
-i warto robić dobrą minę do złej gry jak dziecko ma pierwszego dnia (i nie tylko pierwszego) minę niezbyt ciekawą albo płacze.
Przedszkole jest w większości ogromnym przeżyciem dla dziecka i dla rodziców też. Ale prawie wszystkie dzieciaki przechodzą ten okres zwycięsko i są w stanie się przełamać i polubić przedszkole.

Od
19 Czerwiec 2018
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Fajnie mówić o tym, że poznają super kolegów i koleżanki, z którymi będą mogli się bawić, spotykać poza przedszkolem. Mówić że będą jeździć na wycieczki, że dużo się nauczy i będzie mógł później w domu opowiadać co nowego umie :)

Od
14 Marzec 2017
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
4
Moja ma 3.5 roku i tez się dostała do przedszkola i byliśmy na dni otwarte i jej się podobało...ale Niewiem jak później będzie

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O