reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak radzic sobie z bolem?

lusia24

Początkująca w BB
Rozwiązania
0

kochane dziewczyny!
to dla mnie bardzo wazny temat - jak radzic sobie z bolem w pierwszych miesiacach ciazy.
ja przede wszystkim czesto cierpie na bole glowy - chcialam poratowac sie paracetamolem, ale pani aptekarka odradzila twierdzac, ze w tych pierwszych trzech miesiacach nawet paracetamol nie jest wskazany. cierpie strasznie...
napewno niejedna z nas cierpiala na bole innego pochodzenia : bol zeba, zatok, pecherza...
co mozna bezpiecznie stosowac, zeby pomoc sobie, a nie zaszkodzic naszym malutkim sloneczkom?
moze jakies sprawdzone babcine metody???
pozdrawiam serdecznie i czekam na odzew.

reklama

anikawi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lusiu, niestety nie ma jednej 100% metody, musisz wypróbować, masaż głowy lub innej części ciała, robiony oczywiście przez ukochanego, zimne okłady, świerze powietrze itp.
Jeżeli to nie pomaga udaj się do apteki homeopatycznej, są tam leki na ból głowy, na forum już ten temat był poruszany i były tam podane nazwy tych homeopatycznych leków, ja teraz nie pamiętam. Dowiedz się czy takie leki możesz brać nawet w I trymestrze ale z tego co pamiętam to tak.
pozdrawiam

Anulka59

Rozwiązania
0
U mnie bóle glowy pojawily sie w 2miesiacu ciazy i pytalam mojego ginekologa co moge brac i powiedzial ze pyralgine Ania

klementynka

Rozwiązania
0
Mi lekarz mówi że lepszy jeden panadol albo Apap niż żebym się zwijała z bólu przez dobę...

cammi

Entuzjast(k)a
Miasto
Oświęcim
Rozwiązania
0
Miałam ten sam problem.. trzy razy ból głowy w ciągu 5 tyg.. i to straszny ból. Przetrzymałam dla dobra dziecka ale też mi powiedział mój gin że zazyć pyralginę..pani w aptece powiedziała że lepiej apap bo pyralgina bardzo mocna w końcu wzięłam inhalol (chyba) takie kropelki do inhalacji bo mnie to boli z powodu zatok no i troche pomogło.. ale jak sobie pomyslę że jeszcze raz ma mnie boleć to już mam dość..:( teraz to już chyba bedzie można zażyć ten apap bo to juz 4 miesiąc blisko nie ? Chyba to lepsze niż zwijac się z bólu. pozdrawiam i żeby nas lepiej nic nie bolało..:)

klementynka

Rozwiązania
0
Na zatoki to sinupret, na ulotce jaest napisane, że można w ciąży, chociaż mojej koleżance nie chcieli sprzedać na widok brzucha..

reklama

Naturella

Rozwiązania
0
Mnie na szczęscie nie bolała głowa od początku ciąży, ale myślę sobie, że można wypróbować albo spacer, albo drzemkę krótką... Może relaks w postaci ciepłej kąpieli. A może łyk winka czerwonego? Słyszałam też, że dziewczyny smarują skronie Amolem.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Aniaanka Spanie w ciazy jak sobie radzic Potrzebuję porady 9
andav Kolki- jak sobie z nimi radzic? Dzieci urodzone w maju 2012 12
O Hemoroidy w ciazy...jak sobie radzic ? Dzieci urodzone w maju 2012 41
Sorga jak sobie radzic z dolegliwosciami Maluszków Dzieci urodzone w czerwcu 2007 1489
Paulinax Kilkumiesięczne starania się o ciążę. Co dalej? jak działać? Jak sobie radzić? Staramy się 4
N Czy na macierzyskim mozna sobie dorobic na umowe zlecenie Potrzebuję porady 1
Wiodą24 Czy to początki ciąży czy sobie wymyślam ? ;) Potrzebuję porady 6
A Migreny - jak sobie radzić? Potrzebuję porady 16
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 30
U Pozwólmy sobie na wspomnienia i marzenia 🤗😉😛 Pytanie tygodnia 0
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
Aśka 94 Jak sobie poradzić? Ciaza po stratach Potrzebuję porady 12
D Tokofobia - jak sobie radzić? Ciąża, poród, połóg 76
Brzuszek2 Jak wasze jedynaki radziły sobie z wiadomością że zaraz nie będą jedynakami Jedynacy 13
B Niechciana ciąża - jak mam sobie poradzić ? Młodziutkie mamy 47
M Jak poprawić sobie humor ? Potrzebuję porady 10
vieblonde Kiedy ojciec dziecka nie interesuje się jego życiem. Jak sobie z tym radzicie? Pytanie tygodnia 19
N Jak radzicie sobie ze stresem? Potrzebuję porady 15
K Jak radzicie sobie z przykrymi objawami ciąży? Potrzebuję porady 4
G Chyba sobie wkrecam. Potrzebuję porady 5
Aśka 94 Nie wiem jak sobie poradzic ... Potrzebuję porady 11
aniaslu Depresja poporodowa. - Myślałam o sobie, że jestem złą matką Temat tygodnia 37
K Jak sobie radzić ze złością na dziecko? Mamuśkowo 21
R Dolegliwości po cesarce, jak sobie pomóc, pozycje do karmienia Ciąża, poród, połóg 13
D Wmawiam sobie ciąże a jestem dziewica Potrzebuję porady 15
M Dziecko wyrywa sobie włosy... Potrzebuję porady 12
TakaSobieJa1987 Nie potrafię sobie poradzić :( Potrzebuję porady 24
nowamloda12 Grypa jak sobie pomoc ? Potrzebuję porady 16
annkow111 Jak poradzic sobie ze stratą Potrzebuję porady 3
Samotnaamama Samotne młode mamy jak sobie radzicie? Potrzebuję porady 2
A Słodycze - jak sobie z nimi radzić Potrzebuję porady 3
dariaa2 Jak poradzic sobie z mdłościami ? POMOCY Potrzebuję porady 21
B Jak radzić sobie z bólem 35 tc Potrzebuję porady 3
R Okropne mdłości - jak sobie z nimi radzić? Potrzebuję porady 11
Flammie Kiedy dziecko nie pozwala sobie umyć ząbków Pielęgnacja 1
kasia.zosia Jak poradzić sobie z rozejściem prostych mięśni brzucha po ciąży? BB położna radzi mamom 9
F Sposoby radzenia sobie ze stresem w ciąży - ANKIETA Ciąża, poród, połóg 3
Emzilka Jak sobie radzić z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciąży Dzieci urodzone we wrześniu 2017 26
Z Sposoby na radzenie sobie z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciazy Dzieci urodzone w sierpniu 2017 45
malena100 PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście Staramy się 1707
A Radzenie sobie z przeziębieniem Przedszkolaki 12
Z Co powiedzą inni, jak sobie dam radę? Młodziutkie mamy 29
M Poronienie-jak sobie poradzić? Ciąża po poronieniu 11
E 4 dzieci,jak sobie radziłyście? Dzieci rok po roku 6
julita1212 Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się. Dzieci urodzone w lipcu 2016 83
B May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami?? Dzieci rok po roku 5
J Jak radzić sobie z wybuchami złości u dzieci Relacje rodzinne 3
M Ciążowe problemy - jak sobie radzicie ? Potrzebuję porady 4
Kwiat lotosu Nie radzę sobie. Poronienie 9/10 tydz. Poronienia 83