reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Jak rodzić?

Puma

Fanka BB :)
Padiqq to ja chyba zastosuje ta sama metodę na mojego mężuśka,może też sie uniesie dumą i sie okresli bo jak narazie to on tylko sobie cichutko za drzwiami poczeka bo co to będzie jak zobaczy krew aaaaaaa!!!! :):):)

reklama

bunia_25

Fanka BB :)
Ja bym chciala rodzic naturalnie, ale w praktyce to roznie bywa wiec sie nie nastawiam i chcialbym bez znieczulenia ale czy to wwytrzymam tez nie wiem, co do obecnosci meza to jeszce nie wiem u nas to kosztuje, ale nie wiem jeszcze ile musze sie dowiedziec od mojego gin.Nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja zaczynam czesciej o tym myslec i troche sie boje, ale pocieszam sie tym ze nie ma odwrotu :p

DziOObek

Styczniowe mamy'06
bunia jak juz sie zacznie to myslisz tylkop o tym zeby z dzidzia bylo wszystko ok ,ja wiem ze bylam w troche innej sytuacji ale mysle ze dalabym sie pociac na zywca zeby tylko bylo wszystko ok .
Nie martwcie sie bedzie wszystko dobrze :)

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Mój mąż ostatnio zaproponował, że pochodzi trochę na ginekologię, żeby złapać wprawę i sam odbierze poród. No i co Wy na to? Ciekawe, czy starczy mu odwagi.
Ciekawe, czy mi wystarczy....

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Musze Ci się przyznać, że wczesniej przyszło mi to do głowy, ale nie spodziewałąm się, że sam się zapali do tego pomysłu

reklama
L

lwica

Gość
My sie smiejemy ze najwyzej bedzie z nami 1 pielegniarka wiecej dla mezusia.
3 miesiace temu rodzila moja znajoma,maz tez mial obawy a jak juz bylo po wszystkim to stwierdzil ze niepotrzebnie panikowal.Ona natomiast zle znosila bol bo dziecko bylo duze wiec wziela zastrzyk w kregoslup,ale odradzala jezeli jest to tylko mozliwe.
Sylwia Jak sie wczesniej oswoi to moze latwiej.

Do góry