reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

reklama
Przedstawiam Wam moje Maleństwo :-) ma już 6mm!!
Według gin ciąża jest o tydzień młodsza od planowanej miesiączki, dlatego też zmieniłam sobie suwaczek na stan faktyczny ;-)

IMAG0163.jpg
Zdjęcie na szybko robione telefonem więc widać efekty :p
 
Ale się macie dobrze, że już możecie zobaczyć i usłyszeć serduszka Waszych dzieciaczków! Gratulacje!!!
Ja tak jak w poprzedniej ciąży znowu termin mam pod koniec miesiąca i wszystko przechodzę na końcu i dłużej na wszystko muszę czekać...
 
no wlasnie ciekawe bo z tego co czytam to u wiekszosci jakies zmiany tydzien lub nawet wiecej moja ciąża według ostatniego usg jest 2 dni młodsza czyli sądze że termin dalej zostaje miedzy 8-12 luty ;-)
 
reklama
Ja usg będę mieć dopiero przy następnej wizycie 13 lipca ale tak powinno teraz wygladać moje maleństwo:
7450.jpg
 
Do góry