reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

reklama
IMAG0164.jpg
Oto Nasz piękny ufoludek :-) 7t 5d 1,41 cm według usg :-)
jestem dumna ze swojej odwagi :p
 
Uf i po wizycie:
pierwsze usg- 5tc

drugie-6tc i 2 dni
trzecie- 8tc i 3dni

Dzisiejsze usg było szybkie, ale.... No i według lekarza na podstawie usg to 8 tydzień i 1 dzień :) Moje dzieciątko ma 17,3mm :) I serducho bije dwa razy szybciej niż moje. Kolejna wizyta za tydzień. Uf :)
 

Załączniki

  • 8tc.jpg
    8tc.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 381
  • 5tc.jpg
    5tc.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 312
  • 6tc.jpg
    6tc.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 627
Ale fajne Dzieciątko, Lady moje gratulacje:)
Ja teraz jestem smutna, bo nastepna wizyta dopiero 5 sierpnia:( i tyle czasu nie bede widziec swojego maleństwa:( juz nie wspomne o zamartwianiu sie czy na pewno wszystko jest dobrze, ale jak lekarz powiedział ze nie ma co tyle razy na usg chodzic no to mu wierze...trzeba jakoś wytrzymać:0 5 bede miała już to badanie specjane gdzie sie wszystko mierzy itp w sumie wizyta wstepnie zaplanowana na ponad godzine...to bedzie dzien przed moimi urodzinami:) wiec mam nadzieje ze bede miała piekny ptrezent:)
 
O jakim badaniu mówisz? Na jakim sprzęcie się go robi czy coś? Nie mam pojęcia...?
A co do wizyt wiadomo, że lepiej często nie chodzić, no ale ja MUSZĘ. Wytrzymasz miesiąc i zobaczysz całego swojego okruszka!
 
reklama
Lady Paluszek mówi o badaniu prenatalnym 11-13 tc. Wtedy lekarz dokładnie mierzy dzieciaczka- przezierność karkowa, kość nosowa i inne "dziwne" rzeczy ;-)To badanie pozwala wykryć wady rozwojowe czy zespół downa (jeśli coś wyjdzie nie tak to zlecają Ci dodatkowe testy), także poważna sprawa i spory stres przed wizytą, ale zrobić warto.
Co do sprzętu na jakim się go robi to najlepiej na jak najlepszym ;-)archaiczne modele z monitorkami 6-calowymi raczej sobie nie poradzą.
 
Do góry