reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Dokładnie to miałam na myśli, to nawet ma jakis swój skrót, ale oczywiście zapomniałam:)
Z jednej strony mam wielkiego stracha z drugiej nie moge sie doczekać....ale jak juz pisałam na wątku ogolnym staram sie uskuteczniać pozytywne myślenie i na pewno bedzie wszystko DOBRZE:)
Któraś z Was ma już zaplanowane takie badanie?
 
reklama
Ja pewnie dziś na wizycie ustalę termin tego prenatalnego ;-) Tak jak wspominałam wcześniej poprzednim razem "odpadłam" właśnie na prenatalnym- te parametry o których pisałam były książkowe tylko serduszko już nie biło. Mimo tego, tak jak Paluszek piszesz- też uskuteczniam pozytywne myślenie, szczerze mówiąc pierta mam okrutnego, ale zamartwianie się nic nie zmieni. Trzeba wierzyć w nasze fasolki, że nic złego się im nie przytrafi.
 
ja po poniedziakowej akcji mam strasznego pietra ale czy wszystko ok dowiem się własnie na badaniu prenatalnym 19.07. Ciekawa jestem czy to nie za wcześnie bo będe wtedy w 11tyg i 1 dzień. No ale jak będzie za wcześnit to na pewno lekarz każe mi przyjść w innym terminie.
 
śliczne maluszki dziewczyny, gratuluje!!
my prenatalne usg mamy dopiero 25 lipca w 11t5dc bo tak akurat terminy były. Mam nadzieję że tym razem więcej o moim maluszku sie dowiem niż poprzednio.

A co do odległych terminów usg to nie ma co się zamartwiać - jeszcze się napatrzycie na swoje maluszki jak już przyjdą na świat;) Z resztą jak poczujecie ruchy dzidziusia to też się trochę uspokoicie że ktoś tam w brzuszku daje znać o sobie;)
 
My jedziemy 2 sierpnia na badanie prenatalne.Bede miec robiona biopsie kosmowki z racji tego,ze moje 2 dzieciatko ma zD.Boje sie jak glupek a jak juz wyjdzie cos nie tak,to chyba w ogole sfiksuje.
Bede wtedy w 12+1 tygodniu ciazy.
 
dziewczyny, a ginka sama ustali mi prenatalne czy mam sie zapytac?? w piatek mam wizyte i usg
 
USG genetyczne są to badania wykonywane w dwóch okresach ciąży między 11 a 13 tygodniem + 6 dni oraz między 18 a 23 tygodniem ciąży.Moze zapytaj,to nie bedziesz w niepewnosci tkwic i dpytaj czy Twoja gin robi takie badania czy musisz termin zrobic u jakiegos innego l
ekarza.
 
Wydaje mi sie,ze sprzecior musi byc juz troche lepszy.Maron kazdy ginekolog bada NT,Crl i na podstawie tego (dodajac wiek matki) wychodzi czy ryzyko jest podwyzszone czy nie,ale sa ta normalnie badania i przechodzi przez nie kazda kobieta w ciazy a tzw. badanie prenatalne takie jak USG genetyczne musisz miec chyba skierowanie jak sie nie myle,no chyba,ze Twoj lekarz posiada takowa specializacje.Tak przynajmniej jest u nas w germani :) Pozdrawiam
 
reklama
ehhh to jestem spokojna, chodze prywatnie do najlepszej ginki u nas w miescie wiec nie sadze aby byl problem z tymi badaniami, tzn zebym musiala isc gdzie indziej itp :-)
 
Do góry