reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze Pociechy / waga i wzrost /

Igor waga urodzeniowa- 3590g, 56 cm.
W 6 tygodniu- 4780g, a teraz niedawno 4 listopada na szczepieniu 6240 g. W przychodni u nas jeszcze nie mierzą takich maluszków, ale orientacyjnie mierzy około 64-65 cm. Ubranek część na 68 cm już robi się mała.
Na razie żywimy się tylko cycem.
 
reklama
Przemek 3 miesiące:
waga - 5880 g
wzrost - 60 cm ( w szpitalu musieli się pomylić)

ogólnie w granicach 25 centyla, ale nie spędza mi to snu z powiek :-p
Wpisałam się specjalnie dla tych mam, które nie mają w domu małych klusek ;-)
 
Igorek:
- waga urodzeniowa 3080g i 57 cm, waga najniższa w wieku 2 tyg 2700g.
- w wieku 3 m-cy: waga 6560g i ubranka na 62 cm (u nas w przychodni nie mierzą dzieci).
 
Antek - "atleta" waży na dzień dzisiejszy 5900, est na 10 centylu. Ma 3 miesiące i półtora tygodnia. Ile ma wzrostu nie wiem, nie mierzyli go. Ale ubranka nosi na 68 i są ok, 62 zdecydowanie za krótkie (bo na szerokość to pewnie by się zmieścił ;-) ).
U nas mierzą obwód klatki i główki - ma tu i tu 42 cm.
Jego waga urodzeniowa to 3400, długi był na 55 cm.
 
Żeby się pochwalić -moja bambaryłka w piątek tj w wieku 3 m-cy i 12 dni- ważyła 8400kg:szok::rofl2: czyli przez dwa tygodnie od dnia szczepienia przytył pół kilo. Jak tak dalej pójdzie to jak skończy rok będzie ważył ponad 15:szok::-) nie no mam nadzieje że trochę zwolni.
 
reklama
Żeby się pochwalić -moja bambaryłka w piątek tj w wieku 3 m-cy i 12 dni- ważyła 8400kg:szok::rofl2: czyli przez dwa tygodnie od dnia szczepienia przytył pół kilo. Jak tak dalej pójdzie to jak skończy rok będzie ważył ponad 15:szok::-) nie no mam nadzieje że trochę zwolni.

Jejku, Olich! to kawał chłopa! Karmisz go piersią czy butelką?

Ludzik: 7kg
 
Do góry