reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną styczniowe dzieciaczki ....

matko kochana ;) chyba się zacznę martwić Tymka wzrostem.... 78cm ma i waży 10,5 kg :) Mały on do waszych... mam nadzieję, że kiedyś nadgoni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olek za to przez miesiąc schudł o kilogram :) Waży teraz 11 kg, a było 12,100 :))))
 
Ostatnia edycja:
Cześć, jestem mamą z listopadowego forum 2011, nie wiem gdzie tu u Was mogę o tym napisać, ale próbuję tutaj:) Mam nadzieję, że nie będziecie złe. Moja córeczka dostała śliczną sukieneczkę, niestety na nią nie pasuje.Jest zupełnie nowa, nienoszona, z metką, ale odcięta cena bo to prezent, ale pasuje na upalne dni i na jakieś uroczystości myślę może być: Nowa letnia sukienka Coccodrillo roz.86 (1648583967) - Aukcje internetowe Allegro Może którejś z Was się spodoba. Jak nie przepraszam, że Wam głowę zawracam. Jakby jakieś pytania piszcie na maila yolky16@o2.pl
 
Amelka 18 miesięcy
waga 11,2 kg
wzrost 82 cm
zęby 14 sztuk - brakuje nam dolnych trójek - góra ostatnio wyszła :-)
bucik 21-22 zalezy jakiej firmy :-)
 
A u nas buciki mają różne rozmiary D ma bamboszki rozmiar 24 choć sandałki ma rozmiar 22 ale stópka 14cm

waga na obecną chwile 18 M -12kg z ciastkiem w buzi ;) i wzrost 85,5cm
 
reklama
Do góry