reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
Victor to waży prawie 17kg, tak z 16,8kg, a ile mierzy to nie wiem, bo nie chce się dać zmierzyć, ale myślę, że napewno 1m przekracza, bo ubrania na 104 robią się przykrótkie:-p
 
Sarcia ;-) ma 105 cm wzrostu i waga 18kg ;-)......według endokrynologa..... ma wzrost na rok starszą i powinna ważyć 17kg ;-)

nie wiem jak to jest z tymi ubraniami bo młoda potrafi mieć za krótkie spodnie na 116:dry:
 
Agusia no to Sarcia modelka rosnie, bo nie dość, ze wysoka, to jeszcze dłuuugie nogi ma skoro spodnie na 116 czasem za krótkie:tak: u nas na odwrót, bo góra na 104 a spodnie 104 zazwyczaj za dklugie sa i podwijane nosi, albo rozmiar mnniejsze:sorry2: no ale chłopaki zawsze krótsze nogi mają od dziewczyn
 
Wczoraj mieliśmy okazję być na bilansie 3-latka, spóźnionym o 5 miesięcy, ale co tam:-p
Waga: 17kg, przez 1.5roku przybrał 4kg:-)
Wzrost: 102cm, przez 1.5roku urósł 11cm:shocked2:
 
reklama
Do góry