reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

ja muszę w poniedziałek Szymcia na badania profilu 4-latka zapisać. waży 17,1kg na naszej wadze a mierzy hmmm po remoncie nie mamy miarki jeszcze.
 
reklama
No my już po bilansie. Oli waży równe 20kg i mierzy 108,5 cm. Wzrost na trochę ponad 90[tym centylu, waga na 97-mym. Trochę się zdziwiłam tą wagą, bo Oli wcale nie wygląda na grubaska, szczupła też nie jest, ale wg mnie wygląda zupełnie w normie.
 
a ja nawet nie zapisałam Szymka na bilans bo teraz tyle chorych poczekam aż minie zaraza by nas nie dopadła.
No Oliwka duża laska :)
 
u nas też jest osobno zdrowe od chorych ale mi się na razie nie chce jechać na bilans :sorry2: może jak w końcu zdecyduję się jechać znowu na szczepienie z Dominikiem
niby do 3M po urodzinach można ze spokojem u nas przyjść ;-)

Kasiad Oliwka nie wygląda na te 20kg choć Emilka też tak waży może nawet więcej ale waga u nas oszukuje bo raz pokazuje kg mniej raz więcej i zważę ją na bilansie

choć ostatnio Emilka i tak tylko rośnie i wyszczuplała bo wcześniej była przecież niższa a wagę też miała taką samą co mnie martwiło i martwi bo nie chce doprowadzić do tego zeby miała problemy z wagą :sorry2:no ale wcześniej to obiad u mnie i potem szła do babci no i u mojej mamy słodyczy tez nie mało i efekty są :baffled:a teraz obiad robię sporadycznie ;-)
 
o a u nas to nie wiem jak to z bilansem 4latka...jak Filip miał 2 lata to pani doktor zdziwiona, ze my na bilans...czy to trzeba jakoś zgłaszać, czy co?dawniej to sami przysyłali informacje, ze trzeba z dzieckiem iść...a teraz to nic..
 
no proszę, my bylismy chyba tylko na bilansie po skończonym roczku:zawstydzona/y:
a jak się nie zgłoszę to co?
czasem nam tylko przysyłają prosbe o zwolnienie od lekarza ze szczepień, bo ich sanepid sciga co jakis czas;-)
 
reklama
ładnie powyrastały bąble
moja nadal około 18-19 wazy wzrost nie wiem.. zresztą oni w przychodni jakaś inna wagę i miarę maja:cool2::rofl2: bo zawsze inaczej im wychodzi....nie mam czasu na ważenie i mierzenie najwyzej mnie wezwą
 
Do góry