reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

A bArtus rosnie jak na drożdżach, tydzien temu juz 4,5 kg miał jak bylismy na kontroli:-)
czyli tyle co Dominik jak się urodził ;-)

Emilka nie wiem ile teraz ma i zapomniałam całkiem też wzrost a jakiś czas temu ją mierzyłam a Dominik też łatwy w ważeniu nie jest ale on chyba ma 11kg i 83-84cm bo wczoraj byłam mu ciuszków nakupić i go zmierzyłam
 
reklama
wow SARCIA modelka!

super ze BARTUS rosnie szybciutko!

a DOMINIS to w ogole duzy chlopak!
 
Szymuś zbyt wysoki nie jest ma 104cm a waży 17,3kg choć jak się na niego patrzy to sadełko widać na brzuszku.
 
rany ale dzieciaczki rosną...
a my o bilansie w natłoku wizyt lekarskich i konsultacji zapomnieliśmy...a może poprostu umysł wyparł kolejną konieczność pójścia z Filipem do lekarza

Filip waży 20,2kg, ale wzrostu to ostatnio nie sprawdzaliśmy...a wagę non stop monitorujemy u lekarzy...
 
ja jeszcze z Emilką bilansu nie zaliczyłam jejku nie chce mi się iść !!! przyznaję się bez bicia :zawstydzona/y:a jeszcze D ma zaległe szczepienia ale z tym mi się nie spieszy akurat ale odwlekać już dłużej nie będę i pójdę od razu z dwóją jak tylko mi się będzie chciało :eek:
 
reklama
Widzę, że już jest spore zróżnicowanie, jeżeli chodzi o wzrost i wagę, ale tak to już będzie, każde dziecko będzie miało swoje predyspozycje;-)
Victor to chudzielec, mimo że waży 18kg, to wszystko mu z tyłka spada:sorry2: A wzrost to nie wiem jaki ma, ale napewno dobija do 110cm:tak:

rosmerta i Bartuś już 5kg:szok: Jak ten czas leci:sorry2:

Oliver ma już 13 kg, ale niski jest (myślę, że ma lekko powyżej 90cm, ale aż sama muszę go z ciekawości zmierzyć;-)) i ma dużo mniejszą stopę niż Victor. Zostawiłam buty po Vicku, a tu w sumie nic nie pasuje na daną porę roku:-p

Na bilans z chłopakami, to i ja powinnam się wybrać, ale nawet nie mam kiedy:sorry2:
 
Do góry