reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
Emilka ostatnio chyba miała 116cm ...chyba bo zlikwidowałam jej miarkę ze względu na to że mamy malować pokój i nie pamiętam teraz ;)
 
Ale różnorodność jeżeli chodzi o wzrost:rofl2: Victor ma 110cm, a Oliver 88cm:tak: Wagi dokładnie nie znam, bo ich nie ważyłam ostatnio, ale Victor to będzie dobijał 20kg (a może już przekroczył?), a Oliver to tak może z 14kg:tak:
 
u nas (właśnie zważyłam i zmierzyłam;-))
waga 20 kg
wzrost 116 cm - jest najwyższa w grupie w peczkolu wiec nie mam co porównywać z rówieśnikami ;-) ...
 
mamy połowe zęba stałego sztuk raz (jedynka dolna) a juz sie rusza druga jedynka równiez dolna ..kurna szybko :baffled:
 
wow Agusia, no szybko szybko:szok: no ale widocznie tak ma być:tak:

a wiecie że moje młodsze dziecię nie ma jeszcze ani jednego ząbka:-( i nie wiem czy sie juz martwic czy nie, za 3 tygodnie kończy roczek a tu zero uzębienia:dry: czy któremuś dzieciaczkowi tez tak późno wyszły ząbki??
 
reklama
No no Agusia to pogratuluj stalego zabka:tak:tylko dbajcie teraz o niego;-)

Rosmerta nie martw sie Julcia dostala doslownie 1 dzien przed roczkiem pierwszego zabka, ja tam bylam zadowolona:-)
 
Do góry