reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozpocząć badania po nieudanych staraniach?

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2022
Postów
2
Witajcie staraczki. 😚
Staramy się z mężem o dziecko od ponad roku. Tabletki odstawione półtora roku temu przez pół roku miesiączki bardzo nieregularne, cykle po 38- 45 dni zdarzało się że przez dwa miesiące całkowity brak menstruacji. Lekarz poinformowany, w odpowiedzi usłyszałam że hormony muszą się uregulować i faktycznie po pół roku miesiączki zaczęły występować regularniej tzn. co 30 - 32 dni. Jednak we wrześniu miesiączka wystąpiła po 27 dniach . Od kilku miesięcy miesiączki poprzedzone bardzo skąpym plamieniem. ( 2-3 dni przed miesiączką plamienia nie wiem dlaczego tak się dzieje 🤔) Od zawsze miałam problem z nieregularnym miesiączkami żaden lekarz nigdy nic z tym nie zrobił. Problem ustąpił przy braniu tabletek.
Nie miałam nigdy większych problemów z układem rozrodczym jedyne drobne infekcje leczone wg zaleceń lekarza czasem nawracają. Po odstawieniu tabletek anty cienkie endometrium ale po 3 miesiącach wróciło do normy.
Do sedna po roku starań stwierdziliśmy z mężem że chcielibyśmy się zbadać. Wiem że rok starań to wcale nie tak długo ale chcielibyśmy wiedzieć gdzie leży problem i móc go rozwiązać.
Moje pytanie brzmi od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Idę do gin 3.10 ale chciałabym się do tej wizyty jakoś przygotować o co pytać ? O jakie badania prosić? Gin do którego chodzę cieszy się bardzo dobrą opinią jest świetnym specjalistą ale nie jest zbyt wylewny w słowa o wszystko trzeba pytać.
Może wiecie jak mąż powinien podejść do tematu do jakiego specjalisty się udać.
Całkowicie nie wiem od czego zacząć.
Pomóżcie 😢
 
reklama
Do góry