reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2008' rozpoczęty przez iwonka2006, 16 Czerwiec 2008.

1. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

Tu bedziemy sie nawzajem zachwalac coraz to nowymi zdolnosciami naszych kochanych sloneczek :-) czyli pierwszym usmiechem,przekrecaniem sie z na brzuszek i odwrotnie,pierwszym siedzeniem,raczkowaniem,pierwszymi krokami czy pierwszym mamo ,tato a co najwazniejsze pierwszym mamo KOCHAM CIE :tak::-):-):-):-):-):-)

2. Aurelia79

Aurelia79 Podwójna Mamusia

To ja będę pierwsza:-):-).
    Mikołajek już się świadomie uśmiecha do nas i rozmawia z żyrandolem:szok:.

3. reklama
  4. anusiasac

anusiasac Przeszczęśliwa Mamusia

a nasz królewicz dzisiaj pierwszy raz świadomie oglądał rybki z karuzeli którą ma nad łóżeczkiem i pięknie uśmiecha się do rodziców :)

5. madamagda

madamagda Gość

Hania mimo że ma tylko 2,5 tygodnia, leżąc na brzuszku dźwiga głowę nawet na 30 sekund, a gdy trzymam ją na rekach do odbeknięcia trzyma sama główkę. :-p Raz wysłała do nas uśmieszek.

6. Dotkass

Dotkass Mama Ami i Kwietniówka'13

Amelka główkę trzyma sztywno od pierwszego tygodnia życia, a jak śpi na brzuszku to samodzielnie przekręca ją z jednej na drugą stronę, od kilku dni pieknie się przekręca z plecków na boczek, wczoraj było pierwsze wyraźne "a gu" do misia i ogromniasty uśmiech do stonogi wiszącej na budzie od wózka :-) i oczywiście od jakiegos czasu raczkuje do tyłu :-D, a wczoraj w wanience przy kąpieli, gdy była brzuszkiem w dół tak mocno zaparła nogi, że wypięła pupę do góry, a nogi stały twardo i sztywno w wanience :tak:

7. Polka27

Polka27 Mamusia Zosi

Moja Zosieńka przekręca się z brzuszka na plecki,bardzo sprawnie jej to idzie bo na brzuszku nie zamierza leżeć:-D. Trzyma główkę, jak ją mam na ramieniu i przy okazji je i cmoka swoje łapki, bo oczywiście głodna:-D

8. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

No to tak,na dzien dzisiejszy czyli na kilka dni przed ukonczeniem drugiego miesiaca zycia Klaudia jak tylko sie obudzi to obdarwuje mnie pieknym usmiechem i tak w ciagu dnia sie smieje jak tylko mnie widzi.Zreaszta nie tylko mnie bo i tate i siostre.Czasem do obcych usmieszek da.Nauczylam ja tez pokazywac jezyk,ot tak przypadkiem.Kiedys ktoras majoweczka pisala ze nauczyl tatus swoje dziecko pokazywac jesyk no i ja tak dwa rzy jej pokazalam a ta teraz cwaniara jak sie smieje to i jesyczek swoj tez wyciaga i chowa.Tak komicznie to wyglada i slodko ;-) Na brzuchu lezec nie lubi.Zreszta jej siostrzyczka tez nie lubila.Jesli po lezy to tylko ze dwie ,trzy minutki i koniec.A to co lubie to jak ssie piers i trzymajac w buzce sutka spoglada na mnie i smieje sie pokazujac te swoje dziaselka :-)

9. cosmolady

cosmolady grudzień '06, maj '08

a Michaś już zaczyna gaworzyć, posyła rozbrajające uśmiechy i już 2 razy obrócił się z brzuszka na plecy ale to jak miał 2 tyg :szok:

10. reklama
  11. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

hej a moja niunia jest juz sztywna nie musze mu podtrzymywac glowki choc jeszcze to robie bo troche sie obawiam ze za wczesnie/,,,
    sam przekreca sie z brzuszka na plecy od momentu jak skonczyl dwa miesiace...
    pieknie sie do nas usmiecha szczegolnie z rana jak nas zobaczy z mezem...
    i ostatnio nauczyl sie ze jak sie go wklada do wanienki kapac to wtedy zaczyna siusiac:-D:-D:-D
    juz trzyma w raczce grzechotke ale jeszcze nie potrafi sie nia zainteresowac

12. panna_migotka

panna_migotka Mama Igusi/Majowe Mamy'08

Moja dziewczynka wczoraj zaczęła już świadomie i z rozmysłem popychać rączkami zawieszone nad nią grzechotki, a robiła to w wielkim skupieniu z języczkiem między wargami :-D Słodko to wyglądało. No i polubiła kąpiel, tylko jeszcze płacze przy wycieraniu i ubieraniu.
    U nas na razie nie ma mowy o przekręcaniu się z brzuszka na cokolwiek innego, ani z plecków też, bo jedyną pozycją, jaką toleruje, jest na pleckach. Na brzuchu afera jest niesamowita, więc nie w głowie jej przekręcanie. ;-)

Poleć forum