)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Rozwiązania
0
Tu bedziemy sie nawzajem zachwalac coraz to nowymi zdolnosciami naszych kochanych sloneczek :-) czyli pierwszym usmiechem,przekrecaniem sie z na brzuszek i odwrotnie,pierwszym siedzeniem,raczkowaniem,pierwszymi krokami czy pierwszym mamo ,tato a co najwazniejsze pierwszym mamo KOCHAM CIE :tak::-):-):-):-):-):-)

reklama

Aurelia79

Podwójna Mamusia
Rozwiązania
0
To ja będę pierwsza:-):-).
Mikołajek już się świadomie uśmiecha do nas i rozmawia z żyrandolem:szok:.

anusiasac

Przeszczęśliwa Mamusia
Rozwiązania
0
a nasz królewicz dzisiaj pierwszy raz świadomie oglądał rybki z karuzeli którą ma nad łóżeczkiem i pięknie uśmiecha się do rodziców :)

M

madamagda

Gość
Hania mimo że ma tylko 2,5 tygodnia, leżąc na brzuszku dźwiga głowę nawet na 30 sekund, a gdy trzymam ją na rekach do odbeknięcia trzyma sama główkę. :-p Raz wysłała do nas uśmieszek.

Dotkass

Mama Ami i Kwietniówka'13 Moderatorka
Miasto
woj. mazowieckie
Rozwiązania
0
Amelka główkę trzyma sztywno od pierwszego tygodnia życia, a jak śpi na brzuszku to samodzielnie przekręca ją z jednej na drugą stronę, od kilku dni pieknie się przekręca z plecków na boczek, wczoraj było pierwsze wyraźne "a gu" do misia i ogromniasty uśmiech do stonogi wiszącej na budzie od wózka :-) i oczywiście od jakiegos czasu raczkuje do tyłu :-D, a wczoraj w wanience przy kąpieli, gdy była brzuszkiem w dół tak mocno zaparła nogi, że wypięła pupę do góry, a nogi stały twardo i sztywno w wanience :tak:

Polka27

Mamusia Zosi
Miasto
Stargard
Rozwiązania
0
Moja Zosieńka przekręca się z brzuszka na plecki,bardzo sprawnie jej to idzie bo na brzuszku nie zamierza leżeć:-D. Trzyma główkę, jak ją mam na ramieniu i przy okazji je i cmoka swoje łapki, bo oczywiście głodna:-D

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Rozwiązania
0
No to tak,na dzien dzisiejszy czyli na kilka dni przed ukonczeniem drugiego miesiaca zycia Klaudia jak tylko sie obudzi to obdarwuje mnie pieknym usmiechem i tak w ciagu dnia sie smieje jak tylko mnie widzi.Zreaszta nie tylko mnie bo i tate i siostre.Czasem do obcych usmieszek da.Nauczylam ja tez pokazywac jezyk,ot tak przypadkiem.Kiedys ktoras majoweczka pisala ze nauczyl tatus swoje dziecko pokazywac jesyk no i ja tak dwa rzy jej pokazalam a ta teraz cwaniara jak sie smieje to i jesyczek swoj tez wyciaga i chowa.Tak komicznie to wyglada i slodko ;-) Na brzuchu lezec nie lubi.Zreszta jej siostrzyczka tez nie lubila.Jesli po lezy to tylko ze dwie ,trzy minutki i koniec.A to co lubie to jak ssie piers i trzymajac w buzce sutka spoglada na mnie i smieje sie pokazujac te swoje dziaselka :-)

cosmolady

grudzień '06, maj '08
Miasto
że znowu?
Rozwiązania
0
a Michaś już zaczyna gaworzyć, posyła rozbrajające uśmiechy i już 2 razy obrócił się z brzuszka na plecy ale to jak miał 2 tyg :szok:

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
Rozwiązania
0
hej a moja niunia jest juz sztywna nie musze mu podtrzymywac glowki choc jeszcze to robie bo troche sie obawiam ze za wczesnie/,,,
sam przekreca sie z brzuszka na plecy od momentu jak skonczyl dwa miesiace...
pieknie sie do nas usmiecha szczegolnie z rana jak nas zobaczy z mezem...
i ostatnio nauczyl sie ze jak sie go wklada do wanienki kapac to wtedy zaczyna siusiac:-D:-D:-D
juz trzyma w raczce grzechotke ale jeszcze nie potrafi sie nia zainteresowac

reklama

panna_migotka

Mama Igusi/Majowe Mamy'08
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Moja dziewczynka wczoraj zaczęła już świadomie i z rozmysłem popychać rączkami zawieszone nad nią grzechotki, a robiła to w wielkim skupieniu z języczkiem między wargami :-D Słodko to wyglądało. No i polubiła kąpiel, tylko jeszcze płacze przy wycieraniu i ubieraniu.
U nas na razie nie ma mowy o przekręcaniu się z brzuszka na cokolwiek innego, ani z plecków też, bo jedyną pozycją, jaką toleruje, jest na pleckach. Na brzuchu afera jest niesamowita, więc nie w głowie jej przekręcanie. ;-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry