reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

K

kerry1

Gość
Super się rozwijają wasze dzieciaczki!!!
No to ja też się pochwalę... Bartuś trzyma cały czas główkę w górze jak jest na brzuszku a że ostatnio udało mu się obrócić z powrotem na plecki przy odpowiednim ułożeniu rączek to teraz próbuje to wykorzystać i cały czas się siłuje leżąc na brzuszku. Kiedy trzymam go w pozycji pionowej wysoko na ramieniu też trzyma cały czas główkę prosto. Na początku to było takie odbijanie się od mojego barku i nazwaliśmy go wtedy dzięciołem.:-D. Uśmieszki są już od jakiegoś czasu do zabawek na macie i do karuzeli ale największe wtedy kiedy nachyla się nad nim kubuś, ja lub mąż i widzi blisko twarz, a od dwóch tygodni przynajmniej raz dziennie jest aguuu. Mimo iż przezywaliśmy to już z mężem przy Kubusiu teraz też wycieramy często oczy ze wzruszenia, najczęściej kiedy starszy kubuś głaszcze Bartusia, daje mu całusy czy po prostu biegnie do niego jak zapłacze albo mówi " Balto pije, balto je" kiedy Bartuś jest przy piersi.

reklama

mm81

Majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Moje malenstwo od miesiaca zrobilo bardzo rozmowne .Zwlaszcza rano po sniadanku lezy ze mna w lozku i slicznie gaworzy.Ale tez z tygryskiem i kolorowym pajakiem "rozmawia".
A dzis w nocy pierwszy raz wcisnela sobie sama smoczek do buzi po tym jak jej wypadl.

K

kerry1

Gość
Moje malenstwo od miesiaca zrobilo bardzo rozmowne .Zwlaszcza rano po sniadanku lezy ze mna w lozku i slicznie gaworzy.Ale tez z tygryskiem i kolorowym pajakiem "rozmawia".
A dzis w nocy pierwszy raz wcisnela sobie sama smoczek do buzi po tym jak jej wypadl.
no to się nazywają postępy!!! super!

gloria3pl

Słoneczna Mama Majowa
Miasto
Mieszkamy w Alice Springs,Australia
Rozwiązania
0
Czyż to nie wspaniałe oglądać jak nasze maluszki się rozwijają?
Isabellce udało się przewrócić z brzuszka na plecki, a dziś nawet- przy małej pomocy- z plecków na brzuszek,pomogłam jej tylko ułożyć odpowiednio rączkę. Ale cóż za wspaniałe osiągnięcie, już nie mogę się doczekać,kiedy będzie samodzielnie siedzieć :-):tak:

vivien

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Krzyś od wczoraj trzyma już stabilnie główkę, gdy go trzymam na rękach.:-)

mm81

Majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Vivien witaj :-)
Ogromne gratulacje i buziaki dla Krzysia :-)

K

kerry1

Gość
Czyż to nie wspaniałe oglądać jak nasze maluszki się rozwijają?
Isabellce udało się przewrócić z brzuszka na plecki, a dziś nawet- przy małej pomocy- z plecków na brzuszek,pomogłam jej tylko ułożyć odpowiednio rączkę. Ale cóż za wspaniałe osiągnięcie, już nie mogę się doczekać,kiedy będzie samodzielnie siedzieć :-):tak:
Pewnie, że fajnie jest oglądać postępy naszych maluszków i bardzo nas one cieszą. Bartuś potrafi się przewrócić z plecków na boczek i tak czasem śpi.

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Rozwiązania
0
Klaudia zrywa sie do siedzenia.Potrafi na dlugo oderwac glowe i barki od podloza.:szok::szok::szok: Chyba bedzie szybko siedziec,ale co sie dziwic jak z niej taki kawal baby:-D:-D:-D:-D

mm81

Majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Ania jak ja biore do karmienia to tez dzwiga glowe i plecki do gory.Ciekawe kiedy zacznie siedziec?

reklama

basiek3

MAJOWA MAMA 06' majowe mamy'08
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Gratulujacje wszystkich osiagniec. Nasz Krzys tak jak Klaudia Iwonki podrywa sie do siedzenia. Jak tylko lezy to stara sie podnosic glowe z barkami- calkiem dobrze mu to wychodzi. tzn tak na ok 3cm do gory ale dla mnie to taaaaaaaak duzo ;-);-);-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry